Gündoğdu eğitimde holdingleşiyor

Giriş Tarihi: 30.12.2014
Gündoğdu eğitimde holdingleşiyor
Eğitimde çığır açan yeniliklere imza atan, bölgenin eğitim konusunda başarılı ve örnek eğitim kurumu haline gelen ve bugüne kadar verdiği mezunlar ile 25 bin kişilik büyük bir aile oluşturan Gündoğdu Okulları, bir 'Eğitim Hizmet Holdingi' olma amacına yoğunlaştı. Gündoğdu Okulları bünyesinde Gymbore (AnneÇocuk Okulu), Helen Doron (İngilizce Anaokulu), dünyada ilk olan Uluslararası Çocuk Üniversitesi, İbrahim Kutluay Basketball Academy, British Swim School (Yüzme Kursu) Gündoğdu Red Dolphins ve Adana Gündoğdu Koleji (AGK ilkokul, ortaokul, lise) markaları bulunuyor.

KANADA'YA MODEL

Gündoğdu Holding ve Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gündoğdu, "Önümüzdeki 10 yıl içinde Çukurova bölgesinde 0-18 yaş aralığında bulunan genç insanların her türlü eğitim ihtiyacını karşılayan bir Eğitim Holding'i olmak istiyoruz" dedi. Uluslararası 3-6 Yaş Çocuk Üniversitesi'nin (UÇÜ) Kanada'ya model oluşturacağını kaydeden Gündoğdu, "Kanada Eğitim Bakanı gezip hayran olduğu UÇÜ için 'Ülkemizde de böyle bir okul kurulmasını çok istiyoruz' demişti. Adanalı ailelerin çocuklarının kapsamlı ve dolu okul öncesi eğitim almaları için büyük ilgi gösterdikleri Uluslararası 3-6 Yaş Çocuk Üniversitesinde kayıtlara büyük ilgi var. Kayıtlarımız yine doldu" diye konuştu.

25 BİN MEZUN VAR

Gökhan Gündoğdu, "Gündoğdu" markası için "İstanbul'da Robert Kolej, Gaziantep'te Kolej Vakfı ve Sanko var ise Adana'da da Gündoğdu vardır. Türkiye markasıyız, Çukurova'ya hizmet veriyoruz. Oxford'da Oxford markadır. Oxford'u alıp Şanlıurfa'da kurduğun zaman aynı etkiyi yaratmaz. Dolayısıyla güçlü yerel okullarla bu iş ileriye gidecek" dedi. Gökhan Gündoğdu, şimdiye kadar Gündoğdu Okulları'dan 25 bin kişinin mezun olduğunu kaydederek, "Bu işe başladığımızda 300 kişiyle başladık. Demek ki isteyince olabiliyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gündoğdu eğitimde holdingleşiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN