M1 Adana'da Mercedes E250 kazanma şansı

M1 Merkez Adana AVM'de 15 Aralık 2014 – 15 Mart 2015 tarihleri arasında 150 liralık alışveriş yapanlar, Mercedes E250 kazanma şansı yakalıyor

Giriş Tarihi: 30.12.2014
M1 Adana'da Mercedes E250 kazanma şansı
M1 Merkez Adana AVM'de 15 Aralık 2014 - 15 Mart 2015 tarihleri arasında "Çekiliş Kampanyası" başladı. M1 Merkez Adana AVM'de bulunan tüm mağazalardan kampanya süresince toplam 150 liralık her alışverişe 1 çekiliş hakkı ve Mercedes E250 kazanma şansı veriliyor. Kampanyadan yararlanabilmenin tek koşulu, 150 lira ya da daha fazla yapılan her alışveriş için M1 Merkez Adana AVM içerisindeki katılım noktalarına gitmek ve alışveriş karşılığında alınan fiş veya faturayı ibraz etmek.

BİR M1 KLASİĞİ
Öte yandan M1 Merkez Adana AVM'de yılsonu ve yeni yıl için cazip alışveriş imkanı da devam ediyor. M1 Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, "Bu yıl da yeni yıl için araç kampanyamızı M1 Merkez Adana AVM klasiği olarak tekrarlıyoruz.Yine alışverişi büyük bir keyfe dönüştürecek bir kampanyayı 'Hayatın Merkezi'nde başlattık. Ziyaretçilerimizi harcarken kazanmanın keyfini yaşayacakları kampanyaya davet ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimizi, Mercedes E250 kazanma fırsatı için bekliyoruz" dedi.

365 GÜN HİZMET VERİYOR
Metro Properties Türkiye portföylerinden bir olan M1 Merkez Adana AVM, bölgenin en büyük ve en başarılı alışveriş merkezinden biri olarak giyimden kozmetiğe, yapı marketten sinemaya, kitaptan mücevherata kadar geniş ürün yelpazesi ile Adana ve bölge halkına aynı çatı altında her türlü alışveriş kolaylığını, eğlence olanakları ile bir arada sunuyor. M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi ücretsiz açık otoparkı, engelli müşteriler, çocuklu ve hamile müşteriler için özel rezerve edilmiş otopark alanları, geniş yüksek ve ferah koridor alanları ve tek katlı mimarisi, çok zengin ve geniş mağaza karması ile yılın 365 günü kesintisiz hizmet veriyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
M1 Adana'da Mercedes E250 kazanma şansı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN