Türkiye'nin en iyi haber sitesi

HKÜ köy okuluna yardım eli uzattı

Giriş Tarihi: 1.2.2015
HKÜ köy okuluna yardım eli uzattı
Toplumsal duyarlılığa yönelik çeşitli projeler geliştiren Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), öğrencilerin bir toplumsal duyarlılık projesinde daha destek vererek, Gaziantep'e bağlı bir köy okulu olan Gercigi İlköğretim Okulu'na yardım elini uzattı. Okulun eksiklerini yerinde saptayan öğrenciler, bu eksikleri giderebilmek için yoğun çaba harcadılar.

PROJEDEN ÖTESİ

HKÜ'nün Uluslararası Ticaret & Lojistik ve İşletme bölümlerinin öğrencilerinden Duygu Şahin, Naciye Deniz, Hatice Gizem Serindağ, Elif Ceren Beşlioğlu, Seda Erbilgin, İbrahim Serin, Ersoy Kaya, Emre Işık, Osman Baz, Oğuzhan İlbay ve Görkem Kılıç, toplumsal duyarlılık projeleri için seçtikleri okula yardımda bulundular. Yardımı sadece dersleri ve projeleri için değil, isteyerek ve gönülden yaptıklarını belirttiler.

ÖZEL İLGİ GÖSTERDİLER
Öncelikle çocukların ihtiyaçlarını tespit edip sonrasında bu ihtiyaçları karşılayabilmek için ellerinden geleni yaptıklarını söyleyen HKÜ'lü öğrenciler; okulda okuyan ve özel durumlu bir minik öğrenciye de özel ilgi gösterip onunla vakit geçirdiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
HKÜ köy okuluna yardım eli uzattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN