Melih ABİ: Kasis yapıldı ama araçlar hız kesmedi

Giriş Tarihi: 2.2.2015
Mersin'den bir şikayet aldım. Hürcan Etiler, Ramazan Erkunt, Abdullah Arslan, Nejla Ulugöl, Burçin Özkan, Nevzat Solak isimli okurlarımızın ortak şikayeti. Yenişehir Aydınlıkevler Mahallesi G.M.K. Bulvarı Dumlupınar Lisesi'nden itibaren başlayan yol ile ilgili sıkıntılarını dile getirmişler. Diyorlar ki; "Bu yolda aşırı sürat yapan araçlar yüzünden kasis yapıldı. (yükselti) Araçlar müthiş ses ve gürültü çıkarıyorlar. Ancak alınan önleme rağmen hız konusunda bir değişiklik yok. Yine gürültü ile ilgili sıkıntımız devam ediyor." Umarım dikkate alınır. Alınan önlem hiçbir işe yaramamış.

SAYDAM CADDESİ'NE DÜZENLEME GETİRİLMELİ
Adana'dan okurumuz Semih Altınok'tan bir şikayet aldım. Aslında şikayeti kangren haline dönüşmüş olan bir bölge hakkında. Diyor ki; "Saydam Caddesi şu anda Adana'nın en berbat, en kötü caddelerinden birisi diyebilirim. Caddede kaldırım yok. Olsa da düzenleme yok. Esnaflar kaldırımları işgal etmiş durumda. Haliyle buradan geçen insanlar kaldırım yerine yolda yürümek zorunda kalıyor. Tehlike ne kadar yakında, söylemeye gerek bile yok. Lütfen yetkililerimiz bu duruma bir çözüm bulsun." Şikayetin dikkate alınacağını umut ediyorum.

GÜLMECE
Trafik polislerine bir ihbar gelir. Temel ile Cemal kaza yapmıştır. Polis olay yerine geldiğinde bakar ki, arabalar sapasağlamdır. Temel ile Cemal'in ağzı burnu dağılmış. Trafik polisleri merakla sorar: "Temel anlat olay nasıl oldu?" "Memur bey, hava sisli oldiğundan kafami pencereden çikarmiş öyle cideydum. Meğersem Cemal de karşı şeritten öyle celiyormuş."

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım
Fax: 0322 459 84 2


Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Kasis yapıldı ama araçlar hız kesmedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN