Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Filback Almanya'da tüm dikkatleri topladı

Giriş Tarihi: 4.2.2015
Filback Almanya'da tüm dikkatleri topladı
Almanya'nın Hannover kentinde düzenlenen Uluslararası Domotex Halı ve Zemin Kaplamaları Fuarı'na katılan Adana firması Abdioğulları AŞ, geçen yıl üretime başladığı "FİLBACK" markalı halı tabanı kumaşını tanıttı. Türkiye'nin en büyük sanayi kuruluşları ve ihracatçıları arasında yer alan ve Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nde kurdukları 6'ncı fabrikada son teknoloji ürünü halı tabanı kumaşını "Filback" markasıyla üreten Abdioğulları AŞ'nin standı büyük ilgi gördü.

YENİ PAZARLAR

Yurt içi ve dışındaki mevcut müşterilerinin yanı sıra farklı ülkelerden gelen yeni müşterilerine tanıtım yapan Abioğulları, fuardaki görüşmeleri ile yeni pazarlara yelken açtı. Abdioğulları AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Salih Sütcü, verimlilik ve üretim olarak halı tabanı kumaşında Avrupa'nın en son teknolojisini kullandıklarını belirtti. Sütcü, piyasaya yeni girmelerine rağmen iç piyasada müşterilerinin beğenisini toplayan Filback'ın bu yıl ihracat çalışmalarını hızlandıracaklarını söyledi.

5.40 METREYE KADAR

Yeni ürünleri Filback'in tüfte halı üreticileri için önemli bir ürün olduğunu vurgulayan Sütcü, taban kumaşının, halının kalitesine dokuma deseni, mukavemeti ve boyutsal kararlılığı ile doğrudan etki ettiğini belirtti. Salih Sütcü, kullandıkları teknolojilerin 2.12 metre, 3.86 metre, 4.18 metre gibi standart enlerin yanında 5.40 metreye kadar enlerde kumaş üretimini mümkün kıldığını ifade etti. Sütçü, "Filback doğru rulo uzunluğu, güçlü kenarı ile kullanıcıya temel avantajlar sunuyor. Tufting sırasında iğne saptırmayı önlemek için tek ve çift fibrilizasyon alternatifi de sağlıyor" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Filback Almanya'da tüm dikkatleri topladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN