Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Su borcuna kolay ödeme

Giriş Tarihi: 6.2.2015
Su borcuna kolay ödeme
Gaziantep Su ve Kanalizasyon İşleri (GASKİ) Genel Müdürlüğü, 'Su Yapılandırması' çerçevesinde toplam 19 bin 800 kişinin borcunu yapılandırdı. 2011 yılı baz alınarak yapılandırmaya giden GASKİ, 39 milyon lira tahsil edecek. Yapılandırmanın 3 yıl geriye dönük olduğunu ve vatandaşlardan bu borçlara sadık kalarak ödemelerini zamanında yapmasını isteyen GASKİ Genel Müdürü Hüseyin Sönmezler, yapılandırmadan faydalananlar arasında 66 resmi kurumunun da olduğunu kaydetti.

YENİ PROJELER

Bu ödemelerin tekrar vatandaşa hizmet olarak döneceğini işaret eden Sönmezler, "Gaziantep'in yeni oluşan mahalleri ve gelişmekte oyan bölgeleri var. Bizim Gaziantepliler için önemli projelerimiz var. Bu projelerimizi hayata geçirmek için vatandaşlarımızın da ödemelerini zamanında yapmaları gerekir. 2011 yılını baz alarak 6 bin kişinin gelmesini düşünürken 20 bine yakın kişi başvurması beklentilerimizin de üstünde oldu" diye konuştu.

HİZMET ALANI GENİŞ

Büyükşehir Belediye Yasası ile GASKİ'nin hizmetlerinin tüm köylere ve ilçelere kadar gittiğini vurgulayan Sönmezler, GASKİ olarak tüm ilçelerde şube müdürlüklerimizi tamamladık. Yeni mahalle olan tüm yerleşim birimlerinin alt yapı hizmetlerini yapıyoruz. Gaziantep merkezinde hangi standartlarımız varsa aynı standartları ilçelerimizdeki mahallelerimizde de sürdüreceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Su borcuna kolay ödeme
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN