Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih ABİ: Çatalan Köprüsü üzerine hız kesici konması lazım

Giriş Tarihi: 19.2.2015
Adana'dan Harun Bazcı isimli okurumuz önemli bir konuya değindi. Diyor ki; "Çatalan Köprüsü zaman zaman kullandığım bir bölge. Fakat buradan ne zaman geçsem mutlaka bir kaza görüyorum. Sebebine gelince, hız kesici kasislerin olmaması. Motosikletli sürücüler birbirleri ile burada yarış yapıyor. Araç sürücüleri güzel olan yolda süratli gidiyor. Haliyle de kaza kaçınılmaz oluyor. Köprü üzerinde geçtiğimiz günlerde öyle bir kaza gördüm ki inanın yüreğim acıdı. Lütfen yetkililerimiz hız kesici koysun. En azından kazaların önüne geçilir." Talebi köşeme taşıdım. Hız kesici konusunda duyarlı davranmalıyız.

TRAFİK KİLİTLENİYOR
Adana'dan yine araç trafiği ile ilgili bir şikayet aldım. Okurumuz; "Özellikle akşam saatlerinde çok daha yoğun oluyor ama Ziyapaşa Bulvarı, araçlarını iki sıra park eden sürücüler yüzünden kilitleniyor. Zaten yol iki şerit. Cep parkları kullananlar için bir sorun yok. Ama onların arkasına yol kenarına duran diğer araçlar yüzünden yol akışı tek şeride kadar düşüyor. Bu gündüz saatlerinde de oluyor ama akşam daha çok oluyor. Haliyle trafik kilitleniyor. İlerlemeniz mümkün olmuyor. Bir önlem alınsa yol kenarına park eden araçlara müdahale edilse bu kadar tıkanma olmaz" diyor.

GÜLMECE
İki deli arasında konuşma: "Saat kaç?" "Beş var." "Kaça beş var?" "Bilmiyorum, akrebini kaybettim."

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Çatalan Köprüsü üzerine hız kesici konması lazım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN