Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ak kadrolar değer kattı

Giriş Tarihi: 25.2.2015
Ak kadrolar değer kattı

AK Parti'den Kahramanmaraş milletvekili aday adayı olan kentin tanınan simalarından Mahmut Arıkan, birçok öncelik ve özelliğin AK kadrolar sayesinde kazanıldığını söyledi

AK Parti Kahramanmaraş milletvekili aday adayı işadamı Mahmut Arıkan, kentin çözümlenmesi gereken sorunlarının ancak birlik ve beraberlikle çözüme kavuşacağını söyledi. Cumhuriyet tarihinden bugüne Kahramanmaraş'a yapılan devlet yatırımlarının AK Parti iktidarı döneminde neredeyse 20'ye katlandığını belirten Mahmut Arıkan, "Bugün sahip olduğumuz birçok değer, öncelikler ve özellikler AK kadrolar sayesinde kazanıldı" dedi.

DÜNYA YENİDEN ŞEKİLLENİYOR

Bugün AK Parti'nin yüreği vatan sevgisiyle bütünleşmiş kadrolarının içerisinde yer almak için 6 binden fazla kişinin "Ben de bu millete hizmet etme onuruna erişmek istiyorum" diyerek milletvekili aday adayı olmak için AK Parti'ye müracaat ettiğini söyleyen işadamı Mahmut Arıkan, "Dünya hızlı bir şekilde yeniden şekilleniyor. Yeni Anayasa ve başkanlık sistemiyle AK Parti'nin ülkemizi ve milletimizi daha üst seviyelere çıkaracağına inanıyorum" diye konuştu.

YEREL YÖNETİMLERLE BİRLİKTE

Mahmut Arıkan şöyle devam etti: Allah kısmet eder ve vatandaşlarım bana bu kutsal görevi teveccüh edelerse, tüm bilgi birikimimi ve enerjimi memleketim ve ülkem için harcayacağım. Kahramanmaraş'ın tarihi, kültürel yer altı ve yerüstü zenginlikleriyle gözde bir kent olması için gayret sarf edeceğim" dedi. Arıkan, yerel yönetimlerle ulaşımdan alt yapıya, kentsel dönüşümden, kültür yatırımlarına, sosyal politikalardan, turizm ve çevre yatırımlarına kadar modern bir şehircilik anlayışı ile birlikte ortak akıl ve anlayış içerisinde çalışma yapacaklarını da söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ak kadrolar değer kattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN