Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih ABİ: Akkapı Mahallesi'nden sokak lambası şikayeti

Giriş Tarihi: 27.2.2015
Adana'dan Akkapı Mahallesi'nden bir şikayet aldım. Okurumuz yanmayan sokak lambalarından şikayetçi. Diyor ki; "Mahallemizde sokak lambaları maalesef yanmıyor. 12049 nolu Sokak'ta oturuyoruz. Lambaların yanmadığına dair şikayetimizi bildirdik. Şu ana kadar bir çözüm bulamadık. Artık 'elimizde lamba yok' cevabı duymak istemiyoruz. Gerekirse lambaları biz alalım görevliler gelip taksın. Ama bizi karanlıkta bırakmasınlar" Şikayeti köşeme taşıdım. Umarım çözüm bulunur.

YOL SABAH VE AKŞAM SAATLERİNDE ÇOK TIKANIYOR
Adana'dan bir şikayet aldım. Okurumuz Mavi Bulvar'ın Tellidere tarafındaki trafik akışının çok yavaş işlediğini söylüyor. Diyor ki; "Yol özellikle sabah ve akşam saatlerinde geçit vermiyor. O kadar uzun kuyruk oluşuyor ki neredeyse Türkmenbaşı Kavşağı'na kadar araç kuyruğu oluşacak. Sebebine gelince otoyoldan mavi bulvar çıkışını kullanan sürücüler yüzünden. Burada kent merkezine giriş yolu çok dar. Araç sürücüleri birden yüklenince Mavi Bulvar kavşağı içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Burada zaman zaman trafik ekipleri trafiğin akışını sağlamak için çabalar sarf ediyor. Ama yeterli gelmiyor. Buradan geçmek işkence haline geliyor." Şikayeti köşeme taşıdım.

GÜLMECE
Temel anlatıyormuş: "Güneş iyidir, ay onun iki misli iyidir." "Neden öyle?" "Ay bize gece ışığa ihtiyacımız olduğu zaman ışık vereyi, çüneş ise gündüz ışığa ihtiyacımız olmaduği zaman vereyi..."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Akkapı Mahallesi'nden sokak lambası şikayeti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN