Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Yeni: CHP halktan habersiz

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, "Halktan habersiz 'halk partisi' olmasına alıştığımız CHP'nin hizmetlerden de habersizliğine sanırım alışmak zorundayız" dedi

Giriş Tarihi: 2.3.2015
Başkan Yeni: CHP halktan habersiz
AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, CHP İl Başkanı Burhanettin Bulut'un "Adana'ya son 10 yılda çok kötülükler yapıldı. Firmalar Adana'dan kaçtı. Bu Adana'nın kötü yönetildiğini gösterir" şeklindeki iddialarının gerçekten uzak olduğunu belirterek, "CHP Adana İl Başkanı her fırsatta hükümetimizi eleştirmeyi kendine şiar edinmiş. Yani CHP'nin genel versiyonu yerel siyasete sirayet etmiş durumda. Halktan habersiz 'halk partisi' olmasına alıştığımız CHP'nin hizmetlerden de habersizliğine sanırım alışmak zorundayız" diye konuştu.

'AK BELEDİYECİLİK EKSİK'
Adana'nın 'AK Belediyecilikten yoksun olduğunu kaydeden Başkan Fikret Yeni, "Son 10 yıldır Adana'ya bir çivi dahi çakmayan Büyükşehir Belediyesi'nin maharetsizliğini görmezden gelip, bunu hükümete yüklemek mantığın dışında gelişen bir durum olmalı. Ben CHP İl Başkanı Burhanettin Bulut'a çıkıp gezmesini, şantiye alanlarını dolaşmasını ve bilgi almasını öneririm. Yapılan hizmetlere şaşıracağına garanti veririm. Ezbere konuşmak bulut üzerine yazı yazmaya benziyor. Şayet 'Ben kendimi yoramam' derse yatırımlarımızın dosyasını ulaştırırız" diye konuştu.

ÇİVİ ÇAKANI ALKIŞLARIZ

Hükümetin Adana'ya ciddi yatırımlar yaptığını belirten Başkan Fikret Yeni, "Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Adana da hizmetlerden ve yatırımlardan nasibini alıyor. Halkımız bunu görüyor. Allah'ın izniyle bu hizmetler devam edecek. Bu kente bir çivi çakanı alkışlarız. Ama alkışlanacak bir şey varsa o da sadece hükümetimizin yatırımlarıdır. Bu kentte bir şeyler kötü gidiyorsa onun sorumluları eleştirilir. Ama eleştirmeyi kendine bir görev edinen CHP işin sorumlularını, yani yerel yönetimleri eleştirmek yerine hükümeti eleştirmeyi tercih ediyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Yeni: CHP halktan habersiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN