Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih ABİ: Işıklandırma yok, kaza meydana geliyor

Giriş Tarihi: 2.3.2015
Adana'dan bir sinyalizasyon şikâyeti aldım. Okurumuz, "İbo Osman Caddesi'nde yeni yapılan tek yön ile ilgili sıkıntılı bir durum var. Sürücüler zor anlar yaşıyor. Sebebi sinyalizasyon olması gerekirken yok. Özellikle sabah ve akşam saatlerinde çok yoğun bir trafik akışı var. Sürücüler birbirine yol vermeyince trafik kilitleniyor. Tek yön olarak değerlendirilen bu yoldan Mavi Bulvar'a çıkabiliyorsunuz. Ama yoğun olunca sinir harbi yaşıyorsunuz. Zaman zaman burada kazalarda meydana geliyor. Işıklandırma olursa sorun ortadan kalkar.

DURAK YAPILMASI ŞART OLDU
Adana'da Turhan Cemal Beriker Bulvarı çok hareketli ve yoğun bir yer. Özellikle başlangıç noktası sıkıntılı. Okurumuz, "Ben sürekli bu yolu kullanıyorum. Zaman zaman trafik ekipleri burada uygulama yapıyorlar. Sorun olmuyor. Ama trafik ekipleri olmayınca trafik önemli bir sorun oluyor. Toplu taşıma araçları asıl durakları olan az ileride yolcu indir bindir yapsa hiç böyle sıkıntı yaşanmaz. Acaba gerçek yerine insanların oturabileceği bir durak konsa bu sorununun önüne geçilebilir mi diye düşünüyorum" dedi.

GÜLMECE
Temel otobüse binmiş. Sormuşlar, "Ne yaptın, pilet aldın mi?" "Piletci sankim pilet almamuşum gibi paga manali manali paktu." "Peki sen ne yaptın?" "Pen de sankim pilet almişum gibi ona manali manali paktum."

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Işıklandırma yok, kaza meydana geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN