Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'AK Partimiz gönül diliyle konuşuyor'

Giriş Tarihi: 3.3.2015
'AK Partimiz gönül diliyle konuşuyor'

AK Parti milletvekili aday adayı işadamı Mahmut Arıkan, "AK kadroların tek gayesi ülkemizi birlik ve beraberlik ruhuyla temsil etmektir" dedi

AK Parti Kahramanmaraş milletvekili aday adaylarından işadamı Mahmut Arıkan, "AK Parti 78 milyonun gönül diliyle konuşuyor. Gönül kulağıyla duyuyor. Gönül birlikteliğiyle hareket ediyor. İşte milletimiz, hangi sandık önüne konulsa bunun için tercihini Ak kadrolardan yana yapıyor. Türkiye bugün dünyadaki bütün olumsuz gelişmelere rağmen Allah'ın izniyle kaya gibi sapasağlam yerinde duruyorsa, bu milletin güvenine layık olmak için çalışan Ak kadrolar sayesindedir" dedi.

SANDIK KORKUSU SALAR

Kahramanmaraşlı Ak kadrolar ve ona gönül verenlerin bir bayram havası içinde hafta sonu yaptığı temayül yoklamasının 'dosta güven, muhalefete sandık korkusu salar' nitelikte olduğunu söyleyen Mahmut Arıkan, yüzlerce kilometreden kar kış demeden ilçelerden, köylerden, obalardan gelerek temayüle katılanlara teşekkür etti. Arıkan, AK Parti'nin kadrolarının siyaseti hizip ve zümre siyaseti olarak değil, ülkeye ve millete hizmet olarak yaptığını dile getirdi.

İSTİKRARIN TEK ADRESİ
Arıkan şöyle konuştu: Kurucu genel başkanımız (Cumhurbaşkanımız), Başbakanımız bugün dünyanın her köşesinde bayrağımızı dalgalandırıyor, ülkemizi dimdik temsil ediyor. AK Parti kurulduğu tarihten itibaren Türkiye'yi geçmişteki siyasi istikrarsızlıktan uzaklaştıran dinamizmi sağladı. AK Parti Türkiye için sadece siyasi istikrarın değil, demokrasinin değil, garantörün değil aynı zamanda toplumsal dokumuzun, milli güvenliğimizin ve ekonomik istikrarın temel harcı ve güvencesi oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'AK Partimiz gönül diliyle konuşuyor'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN