Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Delikanlı ÇUGİAD

Yeni üyeleriyle daha da güçlenen Çukurova Genç İşadamları Derneği'nin (Çukurova GİAD) 23'üncü yaşını kutladığı özel baloda, MFÖ şarkılarıyla üyeler unutulmaz bir akşam yaşadı

Giriş Tarihi: 5.3.2015
Delikanlı ÇUGİAD
Adana için hayata geçirdiği projeleri, uluslararası düzeyde ses getiren ve bugüne kadar 4 kez yapılan Çukurova Zirvesi toplantıları, sosyal çalışmaları, üyesi işadamlarına katkılarıyla Adana'nın önde gelen sivil toplum örgütü olan Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) 23 yaşında. Yeni yaşını, adına yakışır muhteşem kuruluş balosuyla kutlayan Çukurova GİAD'ın Başkanı Ömer Faruk Sakarya, "Adanalı olmak nasıl bir ayrıcalıksa, Çukurova GİAD üyesi olmak da bir ayrıcalıktır. Yeni yaşımızda yine kentimize, üyelerimize, Adana'nın sosyal, ekonomik yaşamına katkı amacıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

MUHTEŞEM GECE

Hilton Oteli'ndeki kuruluş balosuna Çukurova GİAD üyelerinin yanı sıra seçkin bir davetli topluluğu katıldı. Başkan Ömer Faruk Sakarya, Çukurova GİAD'ın büyük bir aile olduğunu vurguladı. Başkan Sakarya, "Her zaman söylediğim gibi Adana'da aile kavramının en çok vuku bulduğu dernek Çukurova Genç İşadamları Derneği'dir" şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından yeni üyelere üyelik belgeleri verildi. Türkiye'nin efsane müzik grubu Mazhar- Fuat-Özkan hit yapan şarkılarını konuklarıyla birlikte seslendirdi. Başkan Ömer Faruk Sakarya, eşi Zehra Sakarya ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte alkışlar arasında 23'üncü Yıl Pastası'nı kesti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Delikanlı ÇUGİAD
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN