Kesintisiz enerji ucuza verilecek

Giriş Tarihi: 5.3.2015
Kesintisiz enerji ucuza verilecek

AKEDAŞ Perakende Müdürü Medine Tanış, "Kurum olarak amacımız ve anlayışımız kaliteli ve kesintisiz enerjiyi müşterilerimize en ucuz şekilde sunabilmektir" dedi

Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer başkanlığında ilçe kaymakamları, mahalle muhtarları ve güvenlik birim sorumlarının katıldığı 'AKEDAŞ Hizmetlerinin Verilmesinde Karşılaşılan Sorunlar, İhtiyaçlar ve Taleplerin Değerlendirmesi' toplantısında konuşan AKEDAŞ Perakende Müdürü Medine Tanış, "Kurum olarak amacımız ve anlayışımız, kaliteli ve kesintisiz enerjiyi müşterilerimize en ucuz şekilde vermektir" dedi.

ÜLKENİN GÜNDEMİ

Adıyaman-Kahramanmaraş Elektrik Dağıtım Şirketi'nin (AKEDAŞ) sorumluluk bölgesinde yaptığı çalışmalar, Valilik tarafından Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde organize edilen bir toplantıyla değerlendirildi. Çalışmalarda varsa eksikliğin ifade edilmesi ve vatandaşlar ile kurum ve kuruluşların AKEDAŞ'dan olan talep ve beklentilerinin dile getirildiği toplantıda konuşan Vali Mustafa Hakan Güvençer şunları söyledi: Katılımcılara daha fazla enerji üretilmesi gerektiği ve enerji konusu ülkemizin en önemli gündemidir. Devlet olarak vatandaşa her alanda en iyi hizmetin verilmesini gaye ediniyoruz. AKEDAŞ da bu doğrultuda kendi üzerine düşeni en iyi şekilde yaparak, gelen ihbarları değerlendirecek ve en hızlı hizmeti verme gayretinde bulunacaktır. Burada paylaşacağınız talep ve şikayetler değerlendirilecek ve çözüm yolları görüşülecektir.

AKEDAŞ'IN PRENSİBİ BELLİ
AKEDAŞ'ın çalışmalarının bir sunum şeklinde anlatıldığı toplantıda konuşan AKEDAŞ Perakende Müdürü Medine Tanış, katılımcılara verilen hizmetleri aktarıp şikâyetleri ve beklentileri dinledi. Tanış, "AKEDAŞ'ın yönetim katından sorumluluk bölgesindeki sahada çalışan hizmet satın aldığı taşeron işçisine kadar herkes kaliteli ve kesintisiz enerjiyi müşterisine en ucuz şekilde vermeyi prensip edinmiştir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kesintisiz enerji ucuza verilecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN