'Halkımız en doğru kararı verecektir'

Giriş Tarihi: 6.3.2015
'Halkımız en doğru kararı verecektir'
Türkiye'nin AK Parti iktidarında tüm sorunlarından hızla arındığını ve geleceğe daha güçlü ve daha emin baktığını söyleyen AK Parti Adana Milletvekili Aday Adayı Doktor Halis Bayrak, "Yeni Türkiye, Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi için adayım. Darbe anayasasını mutlaka değiştirmemiz gerekiyor. Dünya değişiyor, Türkiye değişiyor ve bizler bu değişime ayak uydurmalıyız" dedi.

"ADANA SEVDALISIYIM"
SABAH Gazetesi Bölge Temsilcisi Ersin Ramoğlu'nu ziyaret ederek çalışmalarını anlatan Dr. Bayrak daha sonra Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Adana Şube Başkanı Suat Yahşi'yi ziyaret etti. Milletvekili aday adayı olmak için ATO Başkan Yardımcılığı görevinden istifa ettiğini belirten Dr. Bayrak, "Ortadoğu Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanıyım. 950 kişiyi istihdam ediyorum. Adana'da kazandığımı, Adana'ya yatırıyorum. Ben Adana sevdalısıyım" diye konuştu.

TÜRKİYE ŞAHLANACAK

Güçlü bir Adana lobisi oluşturulması gerektiğini bunun için Adana'nın tüm milletvekilleri, STK'ları, odaları, bürokratları, belediyeleri, tüm özel ve resmi kurumlarının birlikte çalışması gerektiğini vurgulayan Bayrak, "Kentimizi ancak böyle kalkındırabiliriz. 7 Haziran genel seçimleriyle birlikte Türkiye'nin önü açılacak. AK Parti iktidarı ile Türkiye şahlanmaya devam edecek. Halkımızın yüzü gülecek. İstikrara oy veren halkımız yine en doğru kararı verecek" şeklinde konuştu.

YAHŞİ MUTLU OLDU

MÜSİAD Adana Şube Başkanı Suat Yahşi, Halis Bayrak'a başarı dileklerinde bulunduktan sonra milletvekilliği için gerekli gördükleri nitelikleri sıraladı. Suat Yahşi, "Bizim istediğimiz vekil profili Adana'yı seven, hatta kendinden çok seven olmalı. Adana'nın sorunlarını bilecek, mazbatayı aldığı an Adana'yı unutmayacak. Adana'nın milletvekili olacak. Aday adaylığınız bizleri çok memnun etti. Elbette bizlerde şahsınız gibi kentini düşünen ve elini taşın altına koyan vekilleri görmek isteriz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Halkımız en doğru kararı verecektir'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN