Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Partili Özkan Hatay'da işsizliği azaltmak istiyor

AK Parti Hatay milletvekili aday adayı Avukat Sabri Erhan Özkan, seçildiğinde yeni sanayi alanları oluşmasını sağlayarak işsizliği azaltmaya öncelik vereceğini söyledi

Giriş Tarihi: 8.3.2015
AK Partili Özkan Hatay'da işsizliği azaltmak istiyor
7 Haziran genel seçimlerinin hazırlıkları sürerken AK Parti Hatay milletvekili aday adayı Avukat Sabri Erhan Özkan, özellikle işsizliğin azalmasına yönelik projeler için çalışacağını söyledi. Özkan, "Bölgede özellikle yeni sanayi alanları oluşturularak istihdamı artıracak, işsizliği azaltacak projeler için çaba göstereceğim. Bir başka önem vereceğim konu ise kentsel dönüşüm olacak" dedi.

KOORDİNASYONU SAĞLAYACAĞIM

Hizmet için yerel yönetimlerin iktidar gücünden yararlanması gerektiğini vurgulayan Avukat Sabri Erhan Özkan, "Yerel yönetimlerle iktidar tek vücut olarak, yerelde hizmet kalitesini artırabilir. Bunun için yerel yönetimlerle Ankara arasında koordinasyon olmalı. Göreve gelirsem bu koordinasyonu sağlayacağım. Memleketimin tüm meseleleriyle ilgileneceğim" diye konuştu.

ONURLU GÖREVE TABİLİM

Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Av. Özkan, İskenderun ve çevresindeki bazı belediyeler ile Körfez Katı Atık Birliği ve bazı sendika yöneticilerinin avukatlığını yapıyor. Özkan'ın uzmanlık alanlarından biri kurumsal iş sağlığı ve güvenliği. Ülkesine, milletine ve davasına sevdalı olan genç avukat Sabri Erhan Özkan, "Bu onurlu göreve vatandaşlarıma hizmet için talibim" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Partili Özkan Hatay'da işsizliği azaltmak istiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN