Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Doç. Dr. İrfan S. Günsel'e Gagauzya'dan liyakat nişanı

Giriş Tarihi: 8.3.2015
Doç. Dr. İrfan S. Günsel'e Gagauzya'dan liyakat nişanı
Gagauzya Cumhurbaşkanı Mihail Formuzal, Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Mütevelli Heyeti Başkanı Doç. Dr. İrfan S. Günsel'e, Gagauz halkının eğitimine yaptığı katkılarından dolayı Liyakat Nişanı verdi. Doç. Dr. İrfan S. Günsel'e Liyakat Nişanı'nı, devlet töreni ile Gagauzya Cumhurbaşkanı Mihail Formuzal teslim etti.

HALKI ADINA TEŞEKKÜR

Cumhurbaşkanı Formuzal, Doç. Dr. İrfan S. Günsel'e Gagauzya ile yakın ilişkiler kurarak, başta bölge insanının eğitimine yaptığı katkılar olmak üzere, ülkeler arası ekonomik, sosyal ve kültürel ilişkilerin daha üst seviyeye çıkarılması noktasında göstermiş olduğu gayretli çalışmalarından ve işbirliği imkanlarının geliştirilmesi yönündeki başarılarından dolayı halkı adına teşekkür etti.

GAYRET GÖSTERDİK
Kurucu Rektör Dr. Suat İ. Günsel'in önderliğindeki Yakın Doğu ailesinin misyonunun sadece kendi ülkesindeki insanlarına ve devletine hizmet etmek olmadığını vurgulayan Doç. Dr. İrfan S. Günsel "Dünya'nın neresinde olursa olsun, sizler gibi kardeşlerimizin mümkün olan en üst seviyede eğitim ve sağlık olanaklarımızdan yararlanması için her zaman büyük gayret gösterdik" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doç. Dr. İrfan S. Günsel'e Gagauzya'dan liyakat nişanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN