Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sorumluluğumun bilincindeyim

İşadamı Mahmut Arıkan, "Edelerimle dertlenip, onlarla eğleneceğim. Omuzundaki sorumluluğun bilinci ile hareket eden bir vekil olacağım" dedi

Giriş Tarihi: 8.3.2015
Sorumluluğumun bilincindeyim
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı işadamı Mahmut Arıkan, sivil toplum örgütü temsilcileri, vakıf yöneticileri, esnaf ve vatandaşlarla sık sık buluşuyor, yapılacak hizmetler konusunda fikir alış verişinde bulunuyor. Esnaf ve Sanatkâr Birliği Başkanlığı, TÜMSİAD, MÜSİAD, Ülfet ve İnsani Yardım Vakıfları ile görüşen, çarşı pazar dolaşarak esnafla sohbet eden Arıkan, "Hayatımın 15 yılı boyunca sivil toplum örgüt yöneticiliği yaptım. Halkın ne istediğini çok iyi bilirim" dedi. Sivil toplum örgütlerinin bir kentin lokomotifi olduğunu belirten Mahmut Arıkan, "Sivil toplum örgütleri bu şehrin gelişmesi için elinden gelen her şeyi yapan gönüllü kuruluşlardır. Şehrimizdeki SKT'ların çok değerli çalışmaları var. STK'ların sosyal ve ekonomik hayata ciddi katkısı var" dedi. KMESOB Başkanı Ahmet Kuybu ise Arıkan'a sonuna kadar destek vereceklerini söyleyerek, "Mahmut Arıkan özlediğimiz milletvekilliği tanımına uyan birisidir" diye konuştu.

DESTEĞİNİZE İHTİYACIM VAR
Mahalle ve esnaf gezilerinde vatandaşlarla sohbet ederek onlardan kente hizmet etmek için yetki isteyen Mahmut Arıkan, bu kutsal hizmet yoluna çıkışının karşılık bulduğunu belirterek şöyle konuştu: "Gittiğim her yerde beni sevgi ile karşılıyorlar. Ben de hemşerilerimle dertlenip, onlarla güleceğim. Onların bana vereceği emanetin farkında olacak ve bunun bilinci ile hareket eden bir vekil olacağım. Çıktığım yolda tüm hemşerilerimden hayır duası bekliyorum. Hakkımızda her şeyin hayırlısı"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sorumluluğumun bilincindeyim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN