Hasan Kalyoncu'dan akademisyenlere ödül

HKÜ bünyesinde bilimsel araştırma ve uluslararası yayınları ile bilim dünyasına katkı yapan akademisyenleri ödüllendirdi

Giriş Tarihi: 9.3.2015
Hasan Kalyoncu'dan akademisyenlere ödül
Hasan Kalyoncu Üniversitesi tarafından bilimsel araştırmaları ve uluslararası yayınları ile bilim ve teknolojiye katkıda bulunan akademisyenlere ödül verildi. Üniversite hakkında başarı istatistiklerini açıklayan Rektör Prof. Dr. Tamer Yılmaz, "Hasan Kalyoncu Üniversitesi, kısa sürede çok önemli bir yol kat etmiş, yüzde 91 doluluk oranı ve birçok bölümde en yüksek puanla öğrenci alan bir vakıf üniversitesi haline gelmiştir" dedi.

BAKAN KILIÇ DA KATILDI

Gaziantep Dedeman Otel'de düzenlenen 'Hasan Kalyoncu Üniversitesi Akademik Ödül Töreni'ne, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Vali Ali Yerlikaya, Gaziantep Milletvekili Halil Mazıcıoğlu, Gaziantep protokol mensupları, HKÜ Mütevelli Heyeti ve akademisyenler katıldı. Yapılan protokol konuşmalarının ardından ödül törenine geçildi. Ödül törenin ardından ise hatıra fotoğrafı çekildi.

ÖDÜLLER VERİLDİ
2014 yılı en çok makale yazan akademisyen ödülü, Yrd. Doç. Dr. Kasım Mermerdaş'a verildi. 2014 yılı patent başvurusu yapan akademisyen ödülünü de Prof. Dr. Tamer Yılmaz aldı. 2014 yılı projesi kabul edilen akademisyen ödülü Doç. Dr. Ayla Yava'ya, 2014 yılı proje yürütücüleri ödülü Prof. Dr. Gülçimen Yurtsever'e, 2014 yılı kuluçka şirketi kuran akademisyen ödülü ise Doç. Dr. Mazlum Çelik'e verildi. Birçok HKÜ akademisyeni de ödüllendirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hasan Kalyoncu'dan akademisyenlere ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN