Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Edelerin sözcüsü olacak

Giriş Tarihi: 10.3.2015
Edelerin sözcüsü olacak
7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimler için AK Parti'den Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı olan işadamı Mahmut Arıkan seçimlerin demokrasinin en önemli şartı olduğunu ve insanların vekalet vereceklerini belirlemesindeki en kestirme yolun önlerine konulacak sandık olacağını söyledi. Mahmut Arıkan, Kahramanmaraş'ta yaptığı ziyaretler kapsamında, uzun yıllar başkanlığını yaptığı Ticaret Borsası'nı ziyaret edip neden aday olduğunu anlattı. Arıkan, "Edelerimin, gözü, dili, kulağı olacağım" dedi.

MODERN TÜRKİYE TASAVVURU

Borsa Başkanı A. Duran Balsuyu ve işadamları Mustafa Narlı, Hakan Görgel, Fatih Narlı, Meclis Başkanı Mehmet Taş, Ökkeş Karayağlı tarafından karşılanan Mahmut Arıkan "Hükümetimiz emin adımlarla, tökezlemeden, iç ve dış mihraklara takılmadan, evrensel misyonundan sapmadan, güçlü bir Türkiye inşasında bıkmadan, usanmadan yol almaktadır. Benim gayem de bu modern dünyanın, modern yüzüne kavuşmaya çalışan, ancak değerlerine ve ilkelerine bağlı olmaktan vazgeçmeyen Türkiye tasavvuruna ilimizin kavuşması için ter dökmek, çaba göstermektir" diye konuştu.

"GÖZDE KENT YAPACAĞIZ"
Mahmut Arıkan şöyle devam etti: "Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere tüm sivil toplum örgütlerimiz, esnaf temsilcilerimiz, il ve ilçe teşkilatlarımızla el ele verip Kahramanmaraş'ın tarihi, kültürel, yeraltı ve yerüstü zenginlik kaynakları ve coğrafi konumu ile hem Batı'nın hem Doğu'nun gözdesi, önemli bir merkezi durumuna gelmesi için gecemi gündüzüme katarak çalışacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın. Siyasetteki amacım kahraman Edelerimin derlerinin sözcüsü olmak, sorunlarının çözümünde kılavuz olarak onların mutluluğuna katkı sunmaktır."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Edelerin sözcüsü olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN