Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih ABİ: TEDAŞ elektrik tellerine değen ağaçları kesti

Giriş Tarihi: 12.3.2015
TEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürlüğü bir açıklama yaparak, 24.02.2015 tarihli köşemizde yer alan " Dalları Elektrik Tellerine Değen Ağaçlar Tehlike Saçıyor" başlıklı yazımıza açıklık getirdi. Açıklamada, "Elektrik şebekesi için tehlike yaratacak şekilde uzayan ve emniyet mesafelerini aşan ağaçların dallarının budama işlemleri belediye ile koordineli olarak periyodik bakımlar esnasında yapılmaktadır. Yazınıza konu olan Belediye Evleri Mahallesi 84221 Sokak Basınköy Sitesi A Blok ve B Blok önünde bulunan ağaçların 27.02.2015 tarihinde ekiplerimiz tarafından dallarına budama işleminin yapıldığını ve tehlike arz edecek herhangi bir durumun yaşanmaması için gerekli önlemlerin alındığının bilgisini vermek isteriz" denildi. Biz de duyarlı yaklaşımları nedeniyle TEDAŞ ilgililerine teşekkür ederiz.

YEŞİLYURT MAHALLESİ SAKİNLERİNİN ELEKTRİK KESİNTİSİNE TEPKİSİ
TArsus'tan Yeşilyurt Mahallesi sakinleri, "Tarsus kent merkezindeki mahallelerden Yeşilyurt Mahallesi'ndeki iki günlük ani elektrik kesintisi bizleri perişan etti. 5 Mart günü başlayan elektrik kesintisi bir trafo arızası yüzünden 7 Mart Cumartesi günü saat 13.30'a kadar devam etti. Bu yüzden mağdur olduk. Uzun süreli elektrik kesintisi ile perişan olduk. Evlerinde küçük çocuğu olanlar var, elektrikli cihazlarla ısınanlar var, bu uzun süreli kesinti nedeniyle bebeklerimiz üşüdü, hasta oldu" dedi.

GÜLMECE
Karısı adama sinirli bir şekilde söyleniyordu: "Kafanda futboldan başka bir şey yok, futbol, futbol, futbol." "Ne zaman evlendiğimizi bile hatırladığını sanmıyorum!" Adam sakin sakin cevap verdi: "Tabii ki hatırlıyorum hayatım, Galatasaray'ın Neuchatel'i 5-0 yendiği gün."

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: TEDAŞ elektrik tellerine değen ağaçları kesti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN