Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kahramanmaraş'a hizmetkâr olacağım'

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Mahmut Arıkan, "Hemşerilerime efendilik yapmak için değil, sorunlarının çözülmesinde hizmetkâr olmak için bu yola çıktım" dedi

Giriş Tarihi: 20.3.2015
Kahramanmaraş'a hizmetkâr olacağım'
AK Parti'den 25'inci dönem Kahramanmaraş milletvekili olmak için aday adaylını açıklayan işadamı Mahmut Arıkan "Hemşerilerime efendilik değil, onların sorunlarının çözülmesi, yaşamsal alandaki arzu ve beklentilerin gerçekleşmesinde vekilleri olmak için yola çıktım. Bu kutsal görev bana nasip olursa, her damla terim bu madalyalı kentin insanları için akacaktır" dedi.

HUZURA İHTİYAÇ VAR

Türkiye'nin her zamankinden daha çok huzur ve barışa ihtiyaç olduğu bir süreçten geçtiğini ve AK kadroların her ferdi ve gönül taşının ana arzusunun bu olduğunu söyleyen Arıkan şunları söyledi: 7 Haziran'da TBMM'ye girmek bana nasip olursa şunu çok açık yüreklilikle deklare ediyorum; Kahramanmaraşlı hemşerilerime efendilik değil, hizmetkarlık yapacağım.

"KONULARA VAKIFIM"
Mahmut Arıkan, uzun yıllar görev yaptığı sivil toplum öğütlerindeki bilgi ve tecrübelerinin yanında, işyerlerinde çalışan yüzlerce insandan ve yıllardır AK kadrolarla birlikte hareket etmesinden dolayı kentin sorunları ve beklentilerini yakından bildiğini anlattı. Arıkan, "Sivil toplum örgütleri, esnafımız ve çarşı pazarda çıktığım bu yolda hayır duaları ve desteklerini rica ettiğim binlerce hemşerimin anlattıklarını, kalbimle dinleyip aldığım notlar ve edindiğim yeni tecrübeler de bu görev bize nasip olursa projelerimize büyük ışık tutacaktır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahramanmaraş'a hizmetkâr olacağım'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN