Türkiye'nin en iyi haber sitesi

STK'lar gönüllü çalışan ordusu

Giriş Tarihi: 22.3.2015
STK'lar gönüllü çalışan ordusu
Sivil toplumculuğun gönüllü çalışmak ve karşılıksız fedakârlık olduğunu belirten AK Parti Adana Milletvekili Aday Adayı Dr. Halis Bayrak, "Adana Ticaret Odası Başkan Yardımcısı, Adana Sağlık Turizm Derneği Başkan Yardımcısı, Güney İlleri Sağlık Kuruluşları Başkan Yardımcısı, Adana Tabip Odası Üyesi, Adana Genç İş Adamları Dernek Üyesi, CANEV Vakıf Üyesi (Zihinsel özürlü çocukların bakım evi) olarak STK'ları en iyi anlayabilen kişilerdenim. Ben Türkiye'ye ve Adana'ya olan hizmet borcumu ödemek için elimi taşın altına koydum, sorumluluk alarak özveriyle toplum yararına çalıştım, çalışmaya da devam ediyorum" dedi.

HİZMET YARIŞINA GİRELİM

STK'ların Yasama, Yürütme, Yargı ve Medya'dan sonra yönetimde daha çok söz sahibi olmaya başladığını ifade eden Dr. Halis Bayrak, "İçinde bulunduğumuz yüzyılda her şey çok hızlı gelişiyor. Artık STK'lar, devlete ve yerel yönetimlere yardımcı olarak millet için hizmete koşuyor. Zamanı geldiğinde Sivil Toplum Kuruluşları ile devlet, millet için hizmet yarışına girecektir" diye konuştu.

ÖNCE ADANA DİYELİM
STK'ların çağdaş demokrasinin gereği olduğunu kaydeden Bayrak, "Adana için birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Adana'yı kalkındırmak için bütün milletvekillerimiz birlikte çalışmalıyız. STK'ların önerilerini, sorunlarını ve projelerini dinleyip, bu projeleri hayata geçirmeliyiz. 'Önce Adana' diyerek bütün kurumlarımızla gücümüzü birleştirmeliyiz ki, kentimizin gerçek potansiyeli anlaşılsın ve hak ettiği marka şehirler arasındaki yerini alsın" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
STK'lar gönüllü çalışan ordusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN