Mustafa Yalçın'dan Adana'ya veda

Giriş Tarihi: 28.3.2015
Mustafa Yalçın'dan Adana'ya veda

Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Adana Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mustafa Yalçın, çalışma arkadaşlarına şiirle veda etti

Adana Cumhuriyet Başsavcı Vekilliği görevinden, Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Mustafa Yalçın için düzenlenen veda yemeğinde duygulu anlar yaşandı. Meslektaşlarına kendisi için yazılan bir şiiri okuyarak veda eden Başsavcı Mustafa Yalçın, "Görevimizi huzur içinde yapmamızı sağlayan herkese yürekten teşekkür ediyorum" dedi.

VEDA YEMEĞİ

Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Kaya, Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Sabri Beytorun, başsavcı vekilleri ile hakim, savcılar ve eşlerinin katıldığı yemekte konuşan Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, öğrencilik yıllarından tanıdığı Yalçın'ın çok iyi bir insan olduğunu belirterek, "Bazen rüzgarlar farklı eser, iklim değişir, doğrular yalnızlaşır, hakikat gariban kalır... O zaman hakkı söyleyecek, hakkı haykıracak bir insan vardır; o da Mustafa Yalçın'dır" diye konuştu.

BİR EVİNİZ VAR

Adana'da çok güzel günler geçirdiğini ve çok özel dostluklar edindiğini söyleyen Başsavcı Mustafa Yalçın, "Baki kalan bu kubbede önemli olan hoş bir seda bırakmakmış. Bunu başardığımızı umuyorum. Çok uzağa gitmediğime seviniyorum. Gaziantep ile Adana arası bir kahve molası. Tüm dostlarımı Gaziantep'e bekliyorum. Orada bir eviniz olduğunu unutmayın" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mustafa Yalçın'dan Adana'ya veda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN