Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Seddülbahir TIR'ı Kahramanmaraş'ta

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fethi Yanardağ, "Tüm halkımızı ve gençlerimizi Çanakkale Seddülbahir TIR'ını gezemeye ve incelemeye davet ediyorum" dedi

Giriş Tarihi: 3.4.2015
Seddülbahir TIR'ı Kahramanmaraş'ta
Çanakkale Zaferi'nin 100. Yılı kutlama etkinlikleri kapsamında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nin getirdiği Seddülbahir TIR'ına halk yoğun ilgi gösterdi. 1-12 Nisan tarihleri arasında açık tutulacak olan Sedülbahir TIR'ını üç gün boyunca isteyen herkes gezebilecek. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fethi Yanardağ, ülkü turuna çıkan TIR'ın getirilmesi için gayret gösterdiklerini söyleyerek, "Hemşerilerimizi bu andan mahrum bırakamazdık" dedi.

ÇANAKKALE RUHU
Seddülbahir TIR'ının 3 gün boyunca şehir merkezinde, 9 gün boyunca da ilçelerde sergileneceğini söyleyen Daire Başkanı Fethi Yanardağ, "Çok önemli eserlerin bulunduğu TIR, ülke turuna çıktığı için ilimize sıra ancak geldi. Amacımız Çanakkale'de yaşanan savaşların nasıl ve hangi ortamlarda gerçekleştiğini gelecek kuşaklara aktarmak. Düzenlediğimiz bu etkinlikte Çanakkale'ye gidemeyen vatandaşlarımızın ve gençlerimizin görmeleri için TIR'ımızı buraya getirdik" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seddülbahir TIR'ı Kahramanmaraş'ta
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN