Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vatandaşlarımız için 7/24 gayret içindeyiz

Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, "Okul önlerinde uyuşturucu maddesi satışıyla ilgili şehir efsanelerine inanmayın" diyerek sıkı tedbirlerin 7/24 aralıksız devam ettiğini söyledi

Giriş Tarihi: 10.4.2015
Vatandaşlarımız için 7/24 gayret içindeyiz
Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, alınan tedbirler sayesinde kentte önemli bir olayın olmadığını, vatandaşların güvenli bir şekilde yaşamlarını sürdürmesi için üstün gayret sarf ettiklerini söyledi. Okul önlerinde uyuşturucu maddesi satışıyla ilgili 'şehir efsanelerinin' olduğunu vurgulayan Emniyet Müdürü Yılmaz, "Her türlü tedbiri almış durumdayız. Ailelerin içi rahat olsun" dedi.

KURALLARA BAĞLI

Kaçakçılık ve Organize Suçlar, Trafik Denetleme ve Terörle Mücadele Şubesi müdürleriyle birlikte kentte görev yapan basın mensuplarıyla bir araya gelen Emniyet Müdürü Servet Yılmaz kentte basit asayiş konularının dışında önemli bir olayın yaşanmamasının hem kamu görevlilerinin görevlerini layığı ile yerine getirdiğini hem de Kahramanmaraşlıların kanun ve kurallara bağlılığını gösterdiğini belirtti.

"GEREĞİNİ YAPARIZ"
Okul önlerinde uyuşturucu maddesi satışı diye bir şeyin söz konusu olmadığını kaydeden Yılmaz, "Kentte uyuşturucu madde satışına yönelik bir olay yaşanmıyor. Ancak b��yle bir şey varsa gereğini yaparız. Özellikle okul önlerinde gerekli tedbirleri alıyoruz. Okullarda çocuklara yönelik uyuşturucu maddeler hakkında bilgilendirmek yerine velilere yönelik çalışma yapmayı planlıyoruz" diye konuştu.

TATLI YALANLAR

KOM şubesinin 3 ayda torbacılara yönelik yaptığı çalışmada 39 kişinin tutuklanmasını sağladığını hatırlatan Yılmaz, "Biz bu sayının yıl sonunda 100'ü geçmesini bekliyoruz" dedi. Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, okul önlerinde uyuşturucu satışı yapıldığı algısının yaygınlaşmasının nedeninin de buralarda polisi tutmak olduğunu belirterek, "Bu daha çok ailelerin, öğrencilerin, okul idarecilerinin polisi okulun yanında, yakınında tutabilmek için söyledikleri tatlı yalanlar" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vatandaşlarımız için 7/24 gayret içindeyiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN