Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Ünüvar Sağlık Bakanı olmalı'

Giriş Tarihi: 11.4.2015
'Ünüvar Sağlık Bakanı olmalı'

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, "Partimizin milletvekili adayları herkes tarafından kabul görecek isimlerden oluştu. Bu seçimde de AK Parti bayrağı zirvede olacak" dedi

Milletvekili aday listelerinin açıklanmasıyla birlikte seçim startını veren Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, "AK Parti bu liste gücü ile Adana'da en yüksek oyu alarak 2023 hedeflerine emin adımlarla yürüyen Türkiye'nin kadrolarını oluşturacaktır. Milletvekilimiz Necdet Ünüvar'ın birinci sıraya konulması ise Adana için çok büyük bir şanstır. Bilgeliği, siyasi tecrübesi, onurlu duruşu, insan ilişkilerinde gösterdiği başarı ile Necdet Ünüvar'ın Sağlık Bakanı olmasını arzu ediyoruz. Sayın vekilimiz buna layıktır. Bu yüzden AK Parti oyları rekor düzeyde artmalı" dedi.

TÜRKİYE REKORU
İki ay sürecek seçim maratonunun başladığını vurgulayan Başkan Mahmut Çelikcan, "Aslında bizim seçim maratonumuz 30 Mart seçiminin ertesi günü başlamıştı. Çünkü biz sadece seçim zamanında değil her zaman vatandaşımızla iç içe olduk. Dertlerini dinledik, hizmetin en iyisini hemşerilerimize verdik. Vermeye de devam ediyoruz" diye konuştu. Başkan Mahmut Çelikcan, AK Parti'nin Adana'da 7 Haziran seçimlerinde Türkiye rekorunu kıracak oyu alacağını, ayrıca 2019'da yapılacak yerel seçimlerde de Büyükşehir Belediyesi'ni kazanacak güce sahip olacağını vurguladı.

EN GÜZEL CEVAP

AK Parti'nin tüm ilçe teşkilatlarının, belediyelerin, gençlik ve kadın kollarının 7 Haziran seçimlerine hazır olduğunu vurgulayan Başkan Mahmut Çelikcan, "Milletvekili aday listelerine baktığımızda halkın içinden gelen, haklarında en küçük bir spekülasyon bulunmayan, bilgi birikimi yüksek ve tabanda sevilen isimlerin AK Parti listesinde olduğunu görüyoruz. Geçtiğimiz dönem Meclis'e 6 vekil gönderen partimiz bu sayıyı çok artıracaktır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 400 vekil beklentisine Adanaen güzel desteği verecektir" şeklinde konuştu.

VATANDAŞA MÜJDE

AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Ahmet Çözer, Belediye Meclis Üyeleri Necim Tantik ve Recep Kabaklı ile birlikte Yunus Emre Mahallesi'nde vatandaşlarla buluşan Başkan Çelikcan, bütün adaylara başarı dileyerek barış ve huzur ortamında bir seçim süreci temenni etti. Vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Çelikcan devam eden çalışmaların yanı sıra bölgeye bir kapalı semt pazarı yapmayı planladıklarının müjdesini verdi. Bu dönem sosyal konutlara ağırlık vereceklerini belirten Çelikcan sosyal konut projesi ile ilgili yer tespiti ve zemin çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Ünüvar Sağlık Bakanı olmalı'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN