Çukurova'dan üst düzey yeni hakemler çıkmalı

Giriş Tarihi: 16.4.2015
Çukurova'dan üst düzey yeni hakemler çıkmalı
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu'nun (MHK) Gündem Değerlendirme Toplantısı Mersin'de gerçekleştirildi. Hilton Oteli'ndeki toplantıda konuşan MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, "Çukurova bölgesinden son zamanlarda üst düzey bir hakemin çıkmadı. Gençleri hakemliğe yönlendirerek, yeni hakemler çıkarmak istiyoruz" dedi.

MERSİNLİ HAKEM YOK

Mersin'e gelme amaçlarının Çukurova Bölgesi ve kentteki hakemlerle ilgili bilgi almak olduğunu açıklayan Namoğlu, bölgeden son zamanlarda üst düzey bir hakemin çıkmadığını vurguladı. Namoğlu, "Geçmiş yıllarda Süper Lig'de maç yöneten Mersinli ve Çukurovalı hakemlerimiz vardı. Toplantımızda bu konuda neler yapılabileceğini görüşeceğiz" ifadesini kullandı.

DEĞERLENDİRME YAPILDI

Namoğlu, Çukurova ve özellikle Mersin'den iyi hakemlerin çıkmasını istediklerinin altını çizen Namoğlu, toplantı çerçevesinde yörede görev yapan hakemlerle ilgili bir değerlendirme yapılacağını da belirtti. Toplantı da MHK Başkanı Namoğlu'na, kurul üyesi ve FIFA Kokartlı eski hakem Kadir Tozlu tarafından bir plaket takdim edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çukurova'dan üst düzey yeni hakemler çıkmalı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN