Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Esnaf bel kemiğimiz'

Mehmet Başpınar Orta Ölçekli Sanayi Sitesi'ni ziyaret eden Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, "Esnaflarımız ekonominin bel kemiğidir" dedi

Giriş Tarihi: 16.4.2015
'Esnaf bel kemiğimiz'
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, belediye çalışmalarının dışında halkın içine girerek özellikle esnaflarla görüşüyor, sohbet ediyor, dertlerini dinliyor. Son olarak Mehmet Başpınar Orta Ölçekli Sanayi Sitesi esnafıyla bir araya gelerek sorunlarını dinleyen Başkan Çelikcan, "Orta Ölçekli Sanayi Sitesi Adana için dikkat çeken yatırımlardan biri. Esnaflarımız gerek Adana'nın gerekse ülkemiz ekonomisinin bel kemiğidir. Esnaf bizim gözbebeğimizdir" dedi.

ÜRETİMİN MERKEZİ
Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Özgan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile kahvaltıda buluşan Başkan Çelikcan daha sora tek tek site esnafını gezdi. Esnafın atölyesine giden ve çalışmaları yakından inceleyen Başkan Çelikcan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Sitenin mevcut sorunlarının çözümü için ilgililere talimat veren Çelikcan, devletten tek kuruş destek almadan öz kaynakları ile üretim yapan işyeri sahiplerini kutlayarak, "İstihdama olan katkınız takdire şayan" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Esnaf bel kemiğimiz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN