Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Üniversite öğrencilerine bedava alışveriş mağazası

Giriş Tarihi: 16.4.2015
Üniversite öğrencilerine bedava alışveriş mağazası
Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Su Ürünleri Fakültesi Sosyal Yardımlaşma Programı ve Seyhan Soroptimist Kulübü önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. İhtiyaç sahibi öğrenci ve personele destek olabilmek amacıyla, Su Ürünleri Fakültesi'nin zemin katına ücretsiz giyim ve aksesuarlardan oluşan bir mağaza kuruldu. Ortak yürütülen proje ile kurulan ve 'Dilek Dükkanı' adı verilen mağazanın açılışını Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar yaptı.

İHTİYAÇLARINI GİDERECEKLER
Su Ürünleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Gökhan Gökçe, proje kapsamında giyilebilir ya da kullanılabilir ikinci el giyim ve ev eşyalarının öğrenci veya personele dağıtılması amacıyla projeyi gerçekleştirdiklerini belirterek, projenin hayata geçmesinde katkı sağlayan Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu'na ve Seyhan Soroptimist Kulübü'ne teşekkür etti. Seyhan Soroptimist Kulübü Başkanı Açelya Milli Ulular ise proje sayesinde ihtiyaç sahibi öğrencilerin Dilek Dükkânı'ndan kolaylıkla yararlanabileceklerini söyledi.

İLK BAĞIŞ REKTÖRDEN
Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar ise projeyi önemsediklerini belirterek birçok öğrencinin buradan yararlanacağı ve ihtiyacını gidereceğini ifade etti. Projenin hayırlı bir proje olduğunu belirten Prof. Dr. Kibar, katkı sağlayan herkese teşekkür etti. Açılış konuşmalarının ardından Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Gökhan Gökçe, Seyhan Soroptimist Kulübü Başkanı Açelya Milli Ulular ve davetliler kurdele keserek Dilek Dükkânı'nın açılışını gerçekleştirdi. Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar da ilk bağışı takım elbiseyle yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üniversite öğrencilerine bedava alışveriş mağazası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN