Payas teşkilatı seçim startını külliyede verdi

Giriş Tarihi: 17.4.2015
Payas teşkilatı seçim startını külliyede verdi
PAYAS Belediye Başkanı Bekir Altan, AK Parti İlçe Başkanı Cihangir Yıldırım ve İlçe Teşkilatı, Hatay Milletvekili ve 25'inci Dönem Milletvekili Adayı Hacı Bayram Türkoğlu'nun katılımı ile seçim çalışmalarına başladı. Payas Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi'nde tertip edilen istişare toplantısında konuşan İlçe Başkanı Cihangir Yıldırım, 7 Haziran seçimlerinde Payas başta olmak üzere tüm Hatay'da sandıkları patlatacaklarını söyledi.

BÜYÜK BİR ENERJİ

Yıldırım, "Yeni Türkiye yolculuğunu Payas'tan büyük bir enerji ve sinerji ile başlatıyoruz. Darbeler, muhtıralar, faili meçhul cinayetler, terör, siyasi ve ekonomik çalkantılar sebebiyle korkmuş, sinmiş ve ürkmüş Eski Türkiye yerine, geleceğe güvenle bakan, ayakları üzerinde sağlam ve dimdik duran Yeni Türkiye'yi teşkilatlarımızla omuz omuza vererek birlikte mamur kılacak ve Allah'ın izniyle AK Parti'mizi iktidara güçlü bir şekilde taşıyacağız" diye konuştu.

SÜPER GÜÇ ADAYI
Yıldırım'dan sonra partililere seslenen Hatay Milletvekili ve 25'inci dönem adayı Hacı Bayram Türkoğlu da "Payas'ımız da el birliği, gönül birliği ve güç birliği ile teşkilatlarımızla omuz omuza vereceğimiz mücadelede 7 Haziran'da sandıklardan muzaffer çıkarak; 2023'lerde bölgesinde güçlü, 2053 ve 2071'lerde ise dünyada süper güç olmaya namzet ülkemizi hep birlikte inşa edeceğiz" dedi. Belediye Başkanı Bekir Altan da "Seçim maratonunda tüm teşkilatımızla birlikte canla başla çalışacağız" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Payas teşkilatı seçim startını külliyede verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN