Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şehrin yeni ikonu: Diva Residence

Giriş Tarihi: 22.4.2015
Şehrin yeni ikonu: Diva Residence
Konut alanında çok sayıda önemli projeyi gerçekleştiren Ömer Bayram İnşaat, şimdi de Adana'da Diva Residence'ı inşa ediyor. Farklı yaşam biçimlerine hitap eden projeler üretmeye devam ettiklerini vurgulayan Ömer Bayram İnşaat Genel Müdürü Halit Erdoğan, yeni projeleri Diva Residence'ı şehir için bir ikon, mimaride de fark yaratan elit bir mekan olarak tanımlıyor.

TEK BLOKTA 24 DAİRE
Ömer Bayram tarafından temelleri 1976 yılında atılan Ömer Bayram İnşaat, Adana'nın önemli noktalarında, yüksek beklentilere cevap verecek kalitede projeler üretmeye devam ediyor. Çok sayıda projeye imza atan Ömer Bayram İnşaat, son olarak temelleri şubat ayında atılan Diva Residence projesine başladı. Adana'nın önemli yerleşim yerlerinden birinde yükselen Diva Residence projesi toplamda 2 bin 73 metrekare alan üzerinde yer alıyor. Daireleri 200 metrekare olarak tasarlanan proje, 4 oda 1 salon olarak dizayn edildi. Tek blok halinde yükselen Diva Residence'ta toplam 24 daire bulunuyor.

KALİTEDEN ÖDÜN VERİLMİYOR
Proje kapsamında terasta yüzme havuzu, fitness center, sauna, spa merkezi, çocuk oyun alanları, teras kafe, peyzaj alanları yer alıyor. 2016 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanan projenin satışı, 2015 yılının sonuna doğru başlayacak. Farklı yaşam biçimlerine ve farklı gelir seviyelerine hitap eden projeler üretmeye ve geliştirmeye devam ettiklerini vurgulayan Ömer Bayram İnşaat Genel Müdürü Halit Erdoğan, "Dürüstlük, şeffaflık ve güven ilkelerinden ödün vermeden üretimini gerçekleştirdiğimiz ve yapımına başladığımız her projeyi, çizim aşamasından başlayarak mimari-inşaat işleri, mekanik-elektrik montajı ve ince yapı işleri dahil olmak üzere, estetik ve kaliteden ödün vermeden zamanında ve eksiksiz bir şekilde tamamlıyoruz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şehrin yeni ikonu: Diva Residence
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN