Bu çukur kimin?

Giriş Tarihi: 28.4.2015
Bu çukur kimin?

Abdi İpekçi Caddesi'nde yaklaşık 10 gün önce kimliği belirsiz kişiler tarafından hangi amaçla yapıldığı bilinmeyen kazı çalışması sonrası açılan çukurun kapatılmaması tepki görüyor

Adana'da hangi kurum tarafından açılmayan çukurun kapatılmaması bölge halkının tepkisine neden oldu. 10 gün önce yapılan çalışmayla açılan çukurun olduğu gibi bırakılması yüzünden özellikle akşam saatlerinde trafiğin çekilmez hâl aldığını belirten vatandaşlar, "Tamam bir şeyler yapmak için yolu kazdınız. Ama ne demeye kapatmadan gidiyorsunuz" şeklinde tepki gösterdi.

VATANDAŞ ÖFKELİ

Vatandaşı çileden çıkaran kazı çalışması bir hafta önce Abdi İpekçi Caddesi ile Mücahitler Caddesi'nin kesiştiği noktada yapıldı. Kazıyı yapanların hangi kurumda çalıştıklarını belirten işaret olmadığı için çalışmanın kim tarafından yapıldığını bilmeyen vatandaşlar, aradan geçen zamana rağmen açılan çukurun kapatılmadığını söyledi.

"GELİP KAPATSINLAR"
Normal zamanlarda trafik karmaşasının yaşandığı noktada kazı çalışması ile yolun tek şeride indiğini belirten vatandaşlar, "Kazıdan sonra trafik daha fazla tıkandı. Akşam saatlerinde arapsaçına dönüyor. Güvenlik şeridi çekmişler ama bu olası bir kazanın önüne geçemez. Çukuru kimin açtığını bilmiyoruz ama birilerinin gelip kapatması lazım" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu çukur kimin?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN