Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Boşanma davası çıkışı darp edildi

Adana'da boşanırken nafaka istediği için kocasının ailesi tarafından adliye çıkışında 4 yaşındaki kızının gözü önünde dayak yiyen Emine Çoban, sinir krizleri geçirdi

Boşanma davası çıkışı darp edildi
Adana'da boşanma davası ertelenen Emine Çoban, mahkeme çıkışı mal paylaşımı yüzünden kayınvalidesi ve eltisi tarafından 4 yaşındaki kızının gözü önünde darp edildi. Annesinin başucunda ağlayan Dila'nın "Anneciğim kalk" diyerek gözyaşı dökmesi yürekleri burktu. Gelinlerini bir yakınlarıyla birlikte darp ettikten sonra kaçan iki kadın polis tarafından aranıyor.

NAFAKA VE EVİ İSTEDİ

Emine-Sadık Çoban çifti 6 yıl önce evlendi. Çiftin bu evliliklerinde Dila adını verdikleri kızları dünyaya geldi. Şiddetli geçimsizlik yüzünden çift 7 ay önce boşanmaya karar verdi. Adana 4'üncü Aile Mahkemesi'nde çiftin boşanması için dava açıldı. Emine Çoban kızı Dila ile birlikte geldi, ancak Sadık Çoban, Suudi Arabistan'da çalıştığı için onun yerine annesi, kızkardeşi ile birlikte bir yakını duruşmaya katıldı. Duruşmada Emine Çoban, kendisine ve çocuğuna nafaka bağlanmasını ayrıca oturduğu evin üzerine yapılmasını istedi. Aile buna karşı çıktı ve duruşma ileri bir tarihe ertelendi.

SAÇINDAN TUTUP SÜRÜKLEDİ
İki grup mahkeme çıkışında birbirlerine sözlü saldırıda bulundu. Bu tartışma adliye çıkışında da sürdü. Kayınvalide gelinine "Bizden 5 kuruş para alamayacaksın. Evi de üzerine yapmayacağız" diyerek bağırdı. Emine Çoban, "Benim hakkım" deyince kayınvalide ile birlikte elti ve arkadaşları yanında çocuğu bulunan kadına saldırdı. Kızını korumak isteyen Emine Çoban yüzüne aldığı darbeler sonucu yere düştü. Kayınvalide gelinin saçından tutup torununun gözü önünde yerde sürükledi.

"ANNECİĞİM KALK"
Polislerin olay yerine gelmesiyle birlikte üç kadın kaçarken, Dila annesinin başucunda "Anneciğim, ne olur kalk" diyerek gözyaşı döktü. Minik Dila bir sağlık görevlisi tarafından olay yerinden uzaklaştırıldı. Aldığı darbeler sonucu bayılan Emine Çoban hastaneye kaldırılırken, "Eşim ve ailesi nafakasız boşanayım diye sürekli baskı yapıyor. Benim gelirim yok" diyerek gözyaşı döktü. Polis Çoban'ı darp ettikten sonra kaçan üç kadını arıyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Boşanma davası çıkışı darp edildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN