Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öğrenciler istedi AKEDAŞ yaptı

Giriş Tarihi: 1.5.2015
Öğrenciler istedi AKEDAŞ yaptı

Lise öğrencilerinin masa tenisi masası talebini karşılayan AKEDAŞ yöneticileri, "Bu topraklardan aldıklarımızı hizmet olarak geri vermek hepimizin görev ve sorumluluğu olmalıdır" diye konuştu

Sosyal sorumluluk projelerine büyük önem veren AKEDAŞ sosyal medya hesabı üzerinden masa tenisi masası talebinde bulunan Türkoğlu Turgut Reis Çok Programlı Lisesi öğrencilerinin bu isteğine duyarsız kalmadı. Öğrencilerin istemiş olduğu masa tenisi takımının okula teslim edilmesinden sonra Türkoğlu Turgut Reis Çok Programlı Lisesi Rehberlik Hocası Ahmet Kara, bir grup öğrencisiyle teşekkür ziyaretinde bulundu.

SPORUN ÖNEMİ

Gençlerin zararlı alışkanlıklardan korunması ve sportif faaliyetlere yönlendirilmesi amacıyla yapılan bu isteklerini öğrenince yönetim olarak bunu yerine getirmek istediklerini söyleyen AKEDAŞ Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Medine Tanış, "Biz bu topraklarda doğup büyüyen bireyleriz. Bu topraklardan aldıklarımızı hizmet olarak geri vermek hepimizin görev ve sorumluluğu olmalıdır diye düşünüyoruz" dedi.

YETERLİ ENERJİMİZ VAR

Gençlerin spora yönelmesi ve kulüplerin sportif başarılar elde edebilmesi içine Adıyaman ve Kahramanmaraş'taki futbol kulüplerine sponsorluk desteklerinin sürdüğünü belirten Tanış, "Gençlerimizin eğitim alırken, yapacakları spor aktivitelere de destek olmak en büyük sosyal sorumluluğumuzdur. AKEDAŞ'ın sporla uğraşan gençlere de yetecek kadar enerjisi var" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğrenciler istedi AKEDAŞ yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN