AK Parti'den birlik yemeği

AK Parti Adana İl Başkanlığı, partinin kuruluşundan bu yana çeşitli kademelerinde görev almış yöneticilerle yemekte buluştu

Giriş Tarihi: 2.5.2015
AK Parti'den birlik yemeği
AK Parti Adana Teşkilatı'nda şimdiye kadar çeşitli kademelerde görev almış yöneticiler, Anemon Otel'de düzenlenen yemekte bir araya geldi. AK Parti Adana milletvekilleri Necdet Ünüvar ve Mehmet Şükrü Erdinç ile vekil adaylarının katıldığı yemekli toplantıda konuşan İl Başkanı Fikret Yeni, "AK Parti'nin gönüldaşları, yol arkadaşları, birbirlerine muhabbet besleyen, hedefleri aynı olan insanları bir araya getirdik" dedi.

"İSTİŞARE EDECEĞİZ"
AK Parti teşkilatları olarak yoğun bir seçim sürecine girdiklerini söyleyen Başkan Fikret Yeni, "Seçim sürecinde, siz değerli büyüklerimizle istişare edeceğiz. Davetimize icabet etmekle bizleri onurlandırdınız. Bizlere güç verdiniz. Bizlerin çıktığı bu yolda, arkamızda gerçekten ihtiyacımız olduğunda omuz atacak, bizimle aynı yolu yürüyecek insanların varlığını hissettirdiniz" diye konuştu.

"OMUZ OMUZA ÇALIŞALIM"
Genel seçimlerin çok önemli olduğunu kaydeden Başkan Fikret Yeni, şunları söyledi: Bu seçimde de teşkilatlarımız üzerine düşeni yapıyor. Milletvekili adaylarımızla beraber çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor. Biz bu davanın bayrağını devraldığımız siz büyüklerimizin deneyimlerinden de faydalanarak omuz omuza çalışmak istiyoruz. Bu buluşma sadece bugünle kalmayacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'den birlik yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN