Kocamaz: Zor hemen, imkansız zaman alır

Tarsus ve Çamlıyayla ilçelerinde muhtarlarla buluşan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, "Zoru hemen, imkansızı zamanla başarırız" dedi

Giriş Tarihi: 6.5.2015
Kocamaz: Zor hemen, imkansız zaman alır
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Tarsus ve Çamlıyayla muhtarlarıyla bir araya geldi. Kocamaz, "İşimiz zor, kolay değil ama bizim sloganımız 'Zoru hemen, imkansızı zamanla başarırız' şeklinde" dedi. Mersin'in yıllardır çözülemeyen sorunlarının, bu kadar kısa sürede çözülmesinin mümkün olmadığını ama her şeye rağmen yaralara parmak basmaya çalıştıklarını söyleyen Başkan Kocamaz, "1 milyon 730 bin insanımız bu coğrafyada yaşıyor. 509 köy, toplamda bin 400 mahalle, Büyükşehir sınırlarında hem Büyükşehir'den hem de bağlı olduğu ilçelerden hizmet bekliyor. Hep Güneydoğu'dan bahsederler, 'geri kaldı' diye ama Mersin'i gezdiğinizde özellikle dağ kesimlerinde Güneydoğu'dan çok daha geri kalmış, çok daha az hizmet almış köyler var" dedi.

400'DEN FAZLA ARAÇ ALINDI

Halka daha kaliteli hizmet verebilmek adına yapılan çalışmalardan söz eden Burhanettin Kocamaz, "Göreve geldiğimiz günden bugüne 400'ün üzerinde araç aldık. Problemleri çözmek için bu araçları da ilçelerimize dağıttık. İlçelerde oluşturduğumuz yeni birimler, sizlerin problemlerini en kısa sürede çözmeye çalışacak. Bu yine de yetmez. İlave araç alımlarına bundan sonra da devam edeceğiz. İlk etapta 60 tane otobüs aldık. 40 tane daha gelecek" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kocamaz: Zor hemen, imkansız zaman alır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN