Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP'liler halkın durağını gasp etti

Giriş Tarihi: 7.5.2015
CHP'liler halkın durağını gasp etti
7 Haziran seçimleri yaklaştıkça siyasi partilerin propaganda çalışmaları da hız kazandı. Mersin'de adaylar seçmenlerine daha yakın olmak için kentin dört bir yanında seçim büroları açmaya başladı. Mersin CHP Milletvekili Adayı Mustafa Baysan da geçtiğimiz günlerde Gazi Mustafa Kemal (GMK) Bulvarı üzerinde kalabalık bir partili grubunun katılımıyla seçim bürosu açtı.

OTOBÜSLER kapadı

Gittiği her yerde yaptığı seçim konuşmalarında Mersin halkının haklarını savunacağı ve her zaman halkın hizmetinde olacağını söyleyen CHP'li Mustafa Baysan'ın söylediklerinin tam aksine halkın hakkını gasp ettiğini ortaya çıktı. Çünkü seçim bürosunun önünde bulunan belediye otobüs durağı CHP'li adayın fotoğraflarıyla giydirilmiş olan minibüs ve otobüslerle kapatıldı.

YOLa indiler

Belediye otobüsüne binmek ya da bindiği belediye otobüsünden inmek isteyen vatandaşlar, durağın önünü kapatan CHP'li araçlar yüzünden yolda beklemeye veya yol ortasında inmeye başladı. Trafikte yaşanan tehlikelere rağmen toplu taşımayı kullanan vatandaşlar, "Kendilerini uyardık, burada beklemelerinin yasak olduğunu söyledik ama dinletemedik" dedi.

"MİLLETÇE ALKIŞ"
Halkın hakkını savunacağını söyleyen bir adayın böylesine bir davranış sergilemesinin doğru olmadığını savunan Mersinliler, "Bu nasıl bir anlayış. Yasa gereği bu araçların belediye otobüs durağında park etmesi zaten yanlış. Bunların hepsine ceza uygulanmalı. Ayrıca vatandaşı göz göre göre tehlikeye atan bir anlayışı milletçe biz alkışlıyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'liler halkın durağını gasp etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN