Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İlk sağlıklı yaşam parkı İskenderun'da yapılacak

Giriş Tarihi: 7.5.2015
İlk sağlıklı yaşam parkı İskenderun'da yapılacak
İskenderun Belediye Meclisi, gündeminde bulunan maddeleri görüşmek üzere Belediye Başkanı Seyfi Dingil başkanlığında toplandı. Gündemin 7'nci maddesinde bulunan, mülkiyeti İskenderun Belediyesi'ne ait parselin, İskenderun Toplum Sağlığı Merkezi'ne 'Sağlıklı Yaşam Parkı' olarak bedelsiz 5 yıllığına tahsis edilmesi ile ilgili teklif konuşuldu. Belediye Başkanı Seyfi Dingil "Bu proje, Sağlık Bakanlığı'na ait ve Türkiye'de ilk defa İskenderun'da uygulanacak. Halkımızın sağlık ile ilgili ihtiyaçlarının karşılanması açısından çok önemli ve hassas bir konu" dedi.

MECLİS CANLI İZLENECEK

Toplantıda ayrıca, meclis toplantılarının internet ortamında canlı yayın yoluyla izlenebilmesi için İskenderun Belediyesi'nin web sitesi adresi olan www.iskenderun.bel.tr'den 'Meclis'ten canlı yayın' butonunun oluşturulması ile ilgili plan ve bütçe komisyonu raporu görüşüldü.Yapılan oylama ile gündem maddesi kabul edildi. İskenderun Belediyesi, 2014 yılı kesin hesabının Meclis tarafından karara bağlanması ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğü'nün teklifi ise komisyona havale edildi.

NİKAH MEMURLARININ ÜCRETİ

Gündemin bir başka maddesinde bulunan Norm Kadro İlke ve Standartlarına dair yönetmeliğin C-13 cetvelinde değişiklik yapıldığından ihdas edilen kadro cetvellerinin görüşülmesi ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün teklifi oybirliği ile plan ve bütçe komisyonuna sevk edildi. 140 sayılı Meclis kararının yeniden düzenlenmesinde yer alan nikah memurlarının ücreti ile ilgili Özel Kalem Müdürlüğünün teklifi ise oybirliği ile plan ve bütçe komisyonuna sevk edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlk sağlıklı yaşam parkı İskenderun'da yapılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN