Sözlü'ye tepki

Kozan Otogar esnafı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün kendilerine verdiği sözleri tutmadığını söyleyerek, "Sözlü artık bizim için inandırıcı konuşmuyor" dedi

Giriş Tarihi: 7.5.2015
Sözlü'ye tepki
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, AK Parti Adana Milletvekili Adayı Asuman Tekin ile birlikte Kozan'ı ziyaret edip esnafın sıkıntılarını dinledi. AK Parti Kozan İlçe Başkanı Veli Gelebek ve İlçe Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı ziyarette vatandaşlar Adana Büyükşehir Belediyesi'nin hizmetlerinin eksikliğinden yakınırken, otogar esnafı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye tepki göstererek kendilerine verdiği sözü tutmamakla eleştirdi.

ESNAF ZOR DURUMDA
Özellikle Kozan-Adana arası çalışan dolmuşçu esnafı Başkan Sözlü'nün ve Kozan Belediyesi'nin kendileri zor duruma bıraktığını öne sürdü. Kendilerine verilen sözlerin hiçbirinin yerine getirilmediğini savunan esnaf, "Bundan önce oyumuzu MHP'ye veriyorduk. Ama güvendiğimiz dağlara kar yağdı. Artık MHP'ye oy filan yok. Birçok esnafımız geçimini buradan temin ediyor ama belediye otobüslerini bizim hatlarımıza koyarak ekmeğimizle oynadı" diye konuştu. AK Parti Adana Milletvekili Adayı Asuman Tekin ve Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ise 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimde destek istedi. Mahmut Çelikcan, AK Parti Hükümeti'nin ve belediyelerinin birinci önceliğinin her zaman vatandaşa hizmet olduğunu belirterek "Türkiye'de AK Partili belediyeler her zaman vatandaşların menfaatine ve yararına olan çalışmalar yapmışlardır. Muhalefet yarını düşünürken, AK Parti Hükümeti 2023'ü hedef göstermektedir" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sözlü'ye tepki
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN