Erzin, Hatay'dan ayrılarak Osmaniye'ye bağlanmak istiyor

Erzin Belediye Meclisi, Hatay'a bağlı olan ilçenin Osmaniye'ye bağlanması için meclis gündemine gelen teklifi onayladı

Giriş Tarihi: 8.5.2015
Erzin, Hatay'dan ayrılarak Osmaniye'ye bağlanmak istiyor
Hatay'da Erzin Belediye Meclisi, ilçenin Osmaniye'ye bağlanması için meclis gündemine sunulan teklifi kabul etti. Erzin Belediye Meclisi, Mayıs ayı olağan toplantısında tarihi bir karara imza attı. Erzin'in Osmaniye'ye bağlanması için yapılan imza kampanyasına meclis üyeleri tam destek verirken, bundan sonra oluşturulacak komisyonda 4 belediye meclis üyesi de görev aldı.

OY BİRLİĞİ İLE

Belediye Meclis Salonu'nda yapılan toplantıda gündemdeki 4 madde oylandı ve oy birliği ile kabul edildi. Gündem dışı meclise sunulan 2 maddeden biri oy birliği ile karara bağlanırken, Erzin'in Osmaniye'ye bağlanması konusunda CHP'li Belediye Meclis Üyesi Nermin Daniş çekimser kaldı. Belediye Başkanı Kasım Şimşek dahil, mecliste grubu bulunan tüm siyasi partinin üyeleri bağlanma kararı için el kaldırdı.

SADECE BİR ÇEKİMSER

Bağlanma kararına onay veren Belediye Başkanı Kasım Şimşek ile birlikte Belediye Meclis üyeleri şunlar: AK Parti grubundan Mehmet Gökçe, Mehmet Akkaş, Orhan Soylu Yılmaz, Mithat Bozdağ, Zeynep Yakar, Recep Çırak, İbrahim Göçer ve Neşat Baltacı. MHP grubundan: M. Ökkeş Koçak, Aydın Kunt, Selçuk Coşkun. CHP grubundan: Kadir Özmen ve Necdet Sökmen. MHP'den Berat Sökmen toplantıya katılmazken, CHP'den Nermin Daniş çekimser kaldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erzin, Hatay'dan ayrılarak Osmaniye'ye bağlanmak istiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN