Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Logo belirleniyor

İskenderun'un yeni logosu için vatandaşlar oy kullanıyor. Belirlenen altı logodan istediklerini seçen İskenderunlular, internetten oylama yapabiliyor

Giriş Tarihi: 8.5.2015
Logo belirleniyor
İskenderun Belediyesi tarafından yürütülen şehrin yeni logosu için çalışmalar son aşamaya geldi. Değerlendirme kurulu tarafından tespit edilen 6 logo için halk oylaması İskenderun Belediyesi'nin www.iskenderun. bel.tr internet sitesinden yapılabiliyor. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, şehrin yeni logusu için kentin tüm dinamiklerinin görüş ve önerilerini almak istediklerine vurgu yaparak, ortak akılda birleşerek şehrin logosunu belirlemek istediklerini açıkladı. Şehrin tanıtımı ve gelişen teknolojik ortamda artık kişi ve kurumların kendisini yenilemesi gerektiğini ifade etti.

YENİ BİR ENERJİ GEREK

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "Şehrimizin hızlı gelişim içerisinde olduğunu artık herkes rahatlıkla gözlemleyebiliyor. Bu gelişim ve değişim içerisinde şehrin yeni bir yüzü, yeni bir logosu ve yeni bir enerjisi olmalı. İstiyorum ki bu konuda herkesin görüşünü alalım ve çoğunluğun arzusunu yerine getirelim" dedi. Seçici kurulun tespit ettiği 6 logo için şehrin çeşitli merkezleri ve esnaf arasında belediye görevlileri tarafından halk oylaması yapılıyor. Vatandaşlar istedikleri takdirde web sitesinde İskenderun Belediyesi logosunu arıyor başlığı bölümünden de oylamaya katılabiliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Logo belirleniyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN