Madem suçu yoksa neden hâlâ kaçak?

AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Zeynep Gül Yılmaz, Büyükşehir'deki yolsuzluk operasyonuna değinerek, "Macit Özcan madem suçsuz neden hâlâ kaçıyor?" diye sordu

Giriş Tarihi: 9.5.2015
Madem suçu yoksa neden hâlâ kaçak?
AK Parti Mersin 4'üncü sıra milletvekili adayı Zeynep Gül Yılmaz, Mersin'in coğrafi, sosyo-ekonomik ve diğer tüm unsurları ile geleceğinin çok parlak olduğunu söyledi. "Mersin'de un, şeker, yağ var. Bunları helvaya çevirecek ruh da bizde var" diyen Yılmaz, yeni dönemde mevcut yatırımların tamamlanması ve şehrin diğer ihtiyaçlarının hayata geçirilmesi için çalışacaklarını söyledi. Büyükşehir Belediyesi'nde 2011-2014 yılları arasında yaşanan yolsuzluk operasyonuyla ilgili görüş bildiren Yılmaz, "Suç örgütü lideri olduğu iddia edilen eski başkan Macit Özcan suçsuz ise gelip ifade versin. Suçsuz insan neden kaçıyor, neden adalet önüne çıkmaktan çekiniyor?" dedi.

YATIRIMLAR HIZLANACAK

7 Haziran seçimlerinin ardından mevcut yatırımların hızla tamamlanması için çalışacaklarını söyleyen Zeynep Gül Yılmaz, "Yeni yatırımlar için sanayiciler, işadamları ve çiftçilerimizle görüşüyoruz. Bu doğrultuda yeni projeler üretip hükümetimize sunmak istiyoruz" diye konuştu. Mersin'in yollarının ivedilikle tamamlanması gerektiğini ifade eden Yılmaz "Adana-Mersin arasındaki yollarda iş dünyasının kaybettiği zaman adına o yola el atılması gerekiyor. Organize Sanayi Bölgesi ile otoban arasındaki yolun yapılması, limanın geliştirilmesi, yeni OSB'ler yapılması gerekiyor" diye konuştu.

KILIÇDAROĞLU SSK'YI BATIRDI
Muhalefetin söylemlerinin gerçekleri yansıtmadığını da sözlerine ekleyen Zeynep Gül Yılmaz şunları söyledi: CHP şimdiye kadar bu ülkede neyi güzelleştirdi ki? Hele liderleri Kemal Kılıçdaroğlu'nu anlayabilmek mümkün değil. Genel müdürlüğü döneminde SSK'yı batırmış bir insanın bugün ülkenin yönetimine talip olması trajikomiktir. Mersin'de 15 yıl boyunca yerel iktidarda söz sahibiydiler. Fakat yapılan operasyon ile dönemin başkanı kaçak, oğlu ve kardeşleri hapiste. İddia edilen suçlamalar herhangi bir AK Partili belediyeye yapılmış olsaydı aylarca bunun propagandasını yaparlardı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Madem suçu yoksa neden hâlâ kaçak?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN