Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Toros Üniversitesi Çakacak'ı ağırladı

Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Toros Üniversitesi'ni ziyaret ederek, yöneticilerden akademik ve sosyal faaliyetler hakkında bilgi aldı

Giriş Tarihi: 10.5.2015
Toros Üniversitesi Çakacak'ı ağırladı
Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Toros Üniversitesi 45 Evler Yerleşkesi'ni ziyaret etti. Vali Çakacak'ı üniversitenin Mütevelli Heyeti Başkanı Ali Özveren, Rektör D. Tayyar Şen, Genel Sekreter Reşit Aşkın, Rektör Yardımcısı Yüksel Özdemir, dekanlar ve akademisyenler karşıladı. Bahçede öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Çakacak, üniversitenin laboratuvar ve derslikler ile kütüphanesini ziyaret edip, akademisyenlerden bilgiler aldı.
HER ŞEY İYİ EĞİTİM İÇİN

Laboratuvarlarda geliştirilen teknolojiler hakkında yapılan sunumları ilgiyle dinleyen Vali Çakacak, son zamanlarda öz sermayeyle geliştirilen teknolojilerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Derslikleri ziyaretinin ardından Mütevelli Heyeti Başkanı Özveren'in makamında bir süre yöneticilerle ve akademisyenlerle sohbet eden Vali Çakacak'a, okul hakkında bilgi verildi. Ali Özveren, öğrencilerin iyi eğitim görmeleri için ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını ifade etti.

ÜNİVERSİTELERİN ROLÜ
Vali Çakacak ise üniversite ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek henüz çok genç bir üniversite olmasına rağmen çizilen gelecek vizyonundan, okulun fiziki şartlarından ve üretilen teknolojilerden son derece etkilendiğini açıkladı. Çakacak, Türkiye'nin gelecek vizyonunda üniversitelerin çok önemli roller üstleneceğinin altını çizdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Toros Üniversitesi Çakacak'ı ağırladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN