Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Huzurevinde kalan anneler unutulmadı

Yardım ve İyilik Vakfı Huzurevi'ni ziyaret eden Mersin Valisi Özdemir Çakacak, buradaki annelerin 'Anneler Günü'nü kutladı

Giriş Tarihi: 13.5.2015
Huzurevinde kalan anneler unutulmadı
Mersin Valisi Özdemir Çakacak ve eşi Kevser Çakacak, Anneler Günü nedeniyle Yardım ve İyilik Vakfı Huzurevi sakinlerini ziyaret etti. Yakından ilgilendiği yaşlılara gül veren Vali Çakacak, "Eli öpülesi annelerimiz bizim her şeyimiz. Hepimiz bulunduğumuz mevkileri annelerimize borçluyuz. Annelerimiz bizlere hayat ve can verir" dedi.

ANNELER GÜNÜ PASTASI

Bir zamanlar ünlü sanatçılarla aynı sahneyi paylaşan, şu anda ise Yardım ve İyilik Vakfı Huzurevi'nin bir sakini olan udi ses sanatçısı Sevil Seyhan, çaldığı ve seslendirdiği parçalarla ziyarete renk kattı. Günün önemine istinaden hazırlanan pastayı da eşi ve huzurevi sakinleriyle birlikte kesen Vali Çakacak, konuşmasında anneliğin önemine vurgu yaptı.

YILDA BİR GÜN DE OLSA
Annelerin baş tacı yapılması gerektiğini söyleyen Vali Çakacak, "Eli öpülesi annelerimiz bizim her şeyimiz. Hepimiz bulunduğumuz mevkileri annelerimize borçluyuz. İnancımız ve kültürümüz annelerimizi baş tacı yapmamızı gerektirir. Çünkü cennet annelerin ayağı altındadır. Yılda bir gün de olsa böyle özel bir günde annelerimizi anmamız gerekir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Huzurevinde kalan anneler unutulmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN