Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erkoç: Hayattaki engeller kalkacak

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, "Engelli kardeşlerimizin daha rahat yaşayabilmeleri için şehrimizi ona göre düzenliyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 14.5.2015
Erkoç: Hayattaki engeller kalkacak
Engelliler Haftası kapsamında engelli dernekleri ve eğitim kurumlarının temsilcilerini makamında ağırlayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, kentte engelleri ortadan kaldırmak için gayret ettiklerini belirterek "Biz göreve gelirken engelsiz bir Kahramanmaraş için engelli kardeşlerimize söz vermiştik. Toplu taşıma araçlarımız başta olmak üzere yollarımız ve kaldırımlarımızı engelli kardeşlerimizin kullanabileceği şekilde yapmaya başladık" dedi.

ENGELLİLER ŞUBESİ KURULDU
Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığı, Fen İşleri Daire Başkanlığı ve diğer birimlerin bu konuda gayret göstererek çalıştığını vurgulayan Başkan Erkoç, "Engelli kardeşlerimizin daha rahat yaşayabilmeleri için şehrimizi ona göre düzenliyoruz. Tabii bunlar hemen olabilecek işler değil. Bu arada başka büyükşehir belediyelerinde olmayan Engelliler Şube Müdürlüğümüzü de kurduk ve onlar da sizler için gayret ve çaba sarf ediyorlar" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erkoç: Hayattaki engeller kalkacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN