Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Adana'da sıçrama yapacak

Giriş Tarihi: 15.5.2015
AK Parti Adana'da sıçrama yapacak

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 40 civarında oy aldıklarını, 7 Haziran'da bu oranın üstüne çıkacaklarını söyledi

Seçim çalışmalarını Adana'nın dört bir yanında başarı ile yürüten AK Parti'nin bu seçimde sandıktan ezici çoğunlukla çıkacak parti olduğuna gönülden inandığını söyleyen AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni, "Kamuoyunda aslı astarı olmayan iddialarla halkın kafasını karıştırmaya çalışanlar yanıldıklarını anlayacaklardır. Son yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Adana, partimizin adayına yüzde 40 civarında bir oy verdi. Bu seçimde de tercihini AK Parti olarak kullanacak olan Adanalılar partimizi sandıktan yine yüksek bir oy oranı ile çıkaracaktır. Bundan kuşkumuz yok" dedi.

"YÜZDE 45'LE BİTİRİRİZ"
Anketlerin ve sahada yaptıkları gözlemlerin seçimde daha iyi sonuç alacaklarını ortaya koyduğunu ifade eden Başkan Yeni, "Adaylarımız sahada çok yoğun çalışıyor. Bizler de teşkilat olarak sahaya indik ve aynı tempoda çalışıyoruz. Gittiğimiz her yerde insanlar yerel seçimlerde AK Parti'yi tercih etmemenin sıkıntısını yaşamaya başladıklarını söylüyor. Hükümetimizin yaptığı büyük icraatları dikkate alan hemşerilerimizin partimize inanılmaz bir teveccühü var. Adana genelinde sandıktan yüzde 45 oranında bir oy alarak çıkacağımızı tahmin ediyoruz" diye konuştu.

VATANDAŞ VEFASIZ DEĞİL

Asıl hedeflerinin Türkiye ortalamasını yakalamak olduğunu anlatan Başkan Fikret Yeni, "Son yapılan anketlerde AK Parti'nin Türkiye geneli oyu yüzde 47,5 olarak açıklandı. Diğer partilerin alacağı oy bizi çok fazla ilgilendirmiyor. Ben kendi partimin oyuna bakıyorum. Çünkü vatandaşlarımız AK Parti'nin kendilerine vermiş olduğu hizmetlere karşı vefasızlık yapmıyor. Onun için zaten her iki kişiden biri AK Parti'yi seçer duruma geldi. Biz istiyoruz ki, 3 kişiden 2'si AK Parti'yi seçsin. Bu da olacak inşallah. Bunun aksini iddia edenlerle sandıkta görüşeceğiz" şeklinde konuştu.

YENİ TÜRKİYE HEDEFLERİ
İktidar olma kaygılarının asla bulunmadığını da ifade eden Başkan Fikret Yeni şöyle konuştu: Bizim asıl hedefimiz, bu milletin ihtiyacı olan 2002 öncesi yani eski Türkiye olarak nitelendirdiğimiz o günlerin bazı vesayet kalıntılarını içinde barındıran unsurları tamamen ortadan kaldırabilecek, Meclis'teki matematiksel çoğunluğa ulaşmak. Vatandaşlarımıza bunu anlatıyoruz. 12 yıldır ülkemizde var olan huzurun, barışın, ekonomik istikrarın ve büyümenin devam için, Yeni Türkiye hedefleri için 7 Haziran seçimlerinde sandıktan AK Parti çıkması gerektiğini anlatıyoruz.

MİRAÇ KANDİLİ MESAJI
AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, kandillerin, insanların gönlünü aydınlatan, birlik ve beraberliğin pekiştiği çok özel geceler olduğunu hatırlattı. Başkan Fikret Yeni, "Yüce Peygamberimiz Hazreti Muhammed'in hikmet dolu yolculuğunun gerçekleştiği Miraç Gecesi, Müslümanların inanç ve kültür dünyasında vazgeçilmez bir öneme sahiptir. Miraç Kandili, dargınlıkları gidermek, barışı yaymak, nefislerimizi terbiye etmek, hayatımızın muhasebesini yapmak için önemli bir fırsattır. Hemşerilerimizin Miraç Kandilini tebrik ediyor, bu anlamlı gecenin aramızdaki gönül bağlarını, muhabbeti, kardeşliğimizi, birliğimizi güçlendirmesini temenni ediyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Adana'da sıçrama yapacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN