Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yüreğir ile BTÜ el ele

Giriş Tarihi: 16.5.2015
Yüreğir ile BTÜ el ele
Yüreğir Belediyesi ile Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (BTÜ) arasında işbirliği protokolü imzalandı. Belediye Meclis Salonu'nda yapılan imza törenine Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adem Ersoy, BTÜ Akademi ve İdari personeliyle Yüreğir Belediyesi çalışanları katıldı. Başkan Çelikcan, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi'nin Yüreğir Belediyesi'ne her alanda destek olacağını söyledi.

KALİTE ARTACAK

Yüreğir Belediyesi ile Bilim ve Teknoloji Üniversitesi'nin kardeş kurum olduğunu vurgulayan Başkan Çelikcan, "Rektörümüz bu güne kadar hep bizim yanımızda oldu biz de hocamızın yanındayız. Üniversitemizden alacağımız bu destekle daha iyi hizmeti nasıl yaparız bunun çalışmasını yapacağız. Üniversitemizin bilgi birikim ve tecrübesini yanımıza alarak vatandaşlarımızla nasıl daha iyi bir iletişimde oluruz, hizmet kalitemizi artırırız bunun çalışmasını yapacağız" dedi.

ADANA'YA KATKI

Adana BTÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Ersoy ise "Üniversitenin hedefleri doğrultusunda amaçlarından biri de kaliteli öğretim kadrosu ve imkânları ile bölgenin gelişimine katkı sağlamaktır. Bu kapsamda üniversite ile belediye karşılıklı olarak imkânlarını birbirine sunarken hem bölgenin hem de üniversitenin kazançlar elde etmesi düşünülmektedir. Belediyemizin dinamikleri ile bizim potansiyelimizi birleştirip Adana'ya önemli katkılar sunacağımıza inanıyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüreğir ile BTÜ el ele
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN