Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Çetin Yılmaz'a öfkeli

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, "Belediye Evleri'ni haramilere peşkeş çektirmeyeceğiz" diyen MHP milletvekili Seyfettin Yılmaz'a sert tepki gösterdi

Giriş Tarihi: 18.5.2015
Başkan Çetin Yılmaz'a öfkeli
MHP Adana Milletvekili ve yeni dönem adayı Seyfettin Yılmaz'ın "Belediye Evleri'ni haramilere peşkeş çektirmeyeceğiz" şeklindeki açıklamasına sert tepki gösteren Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, "Ne haramisi? Devlet mi harami, Bakanlar Kurulu mu, kim harami? Harami kim, çık söyle. Kimin harami olduğunu bu millet takdir eder. Ayıp ettin, haksızlık ettin. Çık karşıma" dedi.

"MEYDANI BOŞ BULDU"
Yılmaz'ın Belediye Evleri'ndeki kentsel dönüşüm çalışmalarına yönelik yaptığı açıklamaya Halk Günü'nde yanıt veren Çetin, "İnsanların zihnini bulandırmayın. O milletvekiline söylüyorum: Kimin harami olduğunu bu millet takdir eder. O milletvekili Sayın Seyfettin Yılmaz'a çağrı yapıyorum: Çık karşıma, kimin harami olduğunu görelim. Öyle meydanı boş bulup atıp tutmakla olmaz" diye konuştu.

"BİLMEDEN KONUŞMAYIN"
Belediye Evleri'ndeki olası kentsel dönüşümle ilgili yayın yapan yerel Koza TV'den Murat Berhun ve kanal yöneticilerine de "insaflı olmaları" ve "doğruyu göstermeleri" için çağrı yapan Başkan Çetin, "Bilmediğiniz konularda konuşmayın, halkı yanlış yönlendirmeyin, bu halkın hayalleri ve umutlarıyla oynamayın. Evirip çevirip 24 saatin 16 saatinde Soner Çetin'i haber yapıyorsunuz. Siz Soner Çetin dedikçe Soner Çetin biraz daha yükseliyor" dedi.

TOKİ'YE BIRAKMAM
Koza TV'de program yapanlara "Size uzman göndereceğim, var mısınız tartışmaya?" diye çağrı yapan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, şöyle devam etti: 3 gün sonra, 1 hafta sonra, ne zaman derseniz o zaman göndereceğim. Siz bu konunun uzmanı mısınız, şehir plancısı mısınız, mimar mısınız, inşaat mühendisi misiniz? Niye 24 saat Soner Çetin'le uğraşıyorsunuz? Ben bu halkı TOKİ'nin eline bırakmam.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Çetin Yılmaz'a öfkeli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN