MEGİAD'da görev değişimi

Giriş Tarihi: 19.5.2015
MEGİAD'da görev değişimi
Mersin Genç İşadamları Derneği'nin (MEGİAD) 7'nci Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Tek listeli genel kurulda görevini Mehmet İzol'a devreden MEGİAD Başkanı Alper Gürsoy, "Yeni yönetimi oluşturacak arkadaşlardan ricam, bizim için, kentimiz için çok önemli, çok özel olan Avrupa Kültür Başkenti Projemizi devam ettirmeleridir" dedi.

YILMADIK, YORULMADIK

Akdeniz İhracatçı Birlikleri'ndeki (AKİB) genel kurulda bir veda konuşması yapan MEGİAD Başkanı Alper Gürsoy, dernek olarak her faaliyeti büyük bir şevkle, azimle ve istekle gerçekleştirdiklerini söyledi. MEGİAD'ın başarılı ve idealist insanları aynı çatı altında buluşturduğuna dikkat çeken Gürsoy, "Göreve geldiğimiz tarihten itibaren çalışmalarımızı yılmadan ve yorulmadan yürüttük. Üyelerimizin ticaret yaşamına, sosyal ve kültürel hayatına katkıda bulunmanın yanı sıra, şehrimizin sorunlarının çözüme kavuşması noktasında da epey yol aldık" dedi.

BÜYÜK SORUMLULUK

Törene katılan AK Parti Mersin 1'inci sıra milletvekili adayı Mehmet Gültak ise demokrasinin olmazsa olmazı olarak nitelendirdiği STK'lara, ekonomik istikrarın, barış ve güven ortamının sürmesi açısından önemli görevler düştüğüne vurgu yaptı. Gültak, 7 Haziran öncesinde, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerinin tutması için işadamlarının ve girişimcilerinin yeniden düşünmesi gerektiğini ifade etti. Konuşmaların ardından başkanlık seçimlerine geçilirken, divana tek listenin sunulduğu genel kurulda MEGİAD Başkanlığı'na Mehmet İzol seçildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MEGİAD'da görev değişimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN